The Entire Program & Tickets
Live Shows
09/11

(Čeština) A PLACE TO BURY STRANGERS / US, SUPPORT: BABY IN VAIN / DK

Date: 9.11.2017
Start: 21:00
Doors: 20:00
Spot Price: 390 Kč
Advance Booking Office: 330 Kč + poplatky. Web Futurum Music Baru, pokladna Lucerna Music Baru (bez poplatků), GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal

Sorry, this entry is only available in Čeština. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Kapela momentálně dokončuje práci na svém pátém albu, které by mělo vyjít na podzim. Spíš než detaily nahrávání a plánování kapelu, kterou doplňuje bubenice Lia Simone, zajímá víra ve své instinkty a snaha dělat hudbu co nejryzeji. Nepředvídatelná hudba je radostnější. Pro Simone je tohle album debutem po boku jejích kolegů a je již jasné že všichni společně nahráli desku, která dosahuje intenzity jejich proslavených koncertů.

“Je to ten nejintenzivnější strach a pocit – když jdete na koncert a jste vystrašenej jak králík,” říká Oliver Ackermann, kytarista a frontman brooklynského tria A Place To Bury Strangers, které se vrátí do Prahy 9. listopadu.

“Pocítíte nebezpečí, které v té hudbě je,” dodává basák Dion Lunadon, “Jako kdyby se to mělo každou chvíli rozsypat a hráči na pódiu jsou tím tak pohlcení, že je jim v tu chvíli všechno fuk. Jsou prostě v tom. Je to ten pocit hluboko v břiše, všechno je to temný, zlý a nebezpečný.”

View full program