The Entire Program & Tickets
Live Shows
12/11

(Čeština) INTERGALACTIC LOVERS / BE

Date: 12.11.2017
Start: 21:00
Doors: 20:00
Spot Price: 350 Kč
Advance Booking Office: web Futurum Music Baru, pokladna Lucerna Music Baru (bez poplatků), GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal

Sorry, this entry is only available in Čeština. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Vstupenky v předprodeji od 5. 6. 10:00 za 280 Kč (+ poplatky). Na místě za 350 Kč.

První krok na cestě je vždycky ten nejtěžší – ale pro Intergalactic Lovers to je na první pohled brnkačka. Belgická čtyřka dosáhla velkých úspěchů jak doma, tak v zahraničí se svými dvěma alby, na které dostala živelnou energii svých živých koncertů a texty, které se zabývají intimnímí osobními tématy. Aktuálně mají před vydáním své třetí desky, kterou 12. listopadu představí v pražském Futurum Music Baru.

Jejich nové album je ale zas o krok napřed. První skladba ‘Between The Lines’ bude v éteru v červnu a bude to první vzorek jejich dalšího směřování.

Všechno se zdá být precizní, soustředěné – práce kapely, která má nad svou tvorbou maximální kontrolu. Zubaté kytary zdraví post-punk, to vše s nádechem melancholie, která je slyšet u Interpol, Editors, či dokonce i takových The Cure, tepající basová kytara vám zas může připomenout nejlepěí okamžiky New Order.
Halas Lary Chedraoui je v centru toho všeho, pochází z rodiny jedinečných hlasů PJ Harvey a stylů Karen O, ale i nadále si zachovává originalitu, nezávislost a vlastní přístup.

Souhra všech těchto prvků posouvá Intergalactic Lovers na albu Exhale na další, vyšší úroveň.

A aby toho nebylo málo, kapela natočila skvělý videoklip, který vzdává malý hold slavnému belgickému malíři, který se jmenoval René Magritte. Důležité cesty začínají přípravou – a tohle je perfektní první krok.

View full program