The Entire Program & Tickets
Live Shows
28/11

(Čeština) NOTHING MORE / US

Date: 28.11.2017
Start: 21:00
Doors: 20:00
Spot Price: 390 Kč
Advance Booking Office: 330 Kč + poplatky. Web Futurum Music Baru, pokladna Lucerna Music Baru (bez poplatků), GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal

Sorry, this entry is only available in Čeština. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Nothing More si za léta svého působení vybudovali rozsáhlou fanouškovskou základnu: vydali průlomová alba, neúnavně koncertovali a udrželi si kontakt s fanoušky přesahující veškeré trendy. Poslední deska kapely The Stories We Tell Ourselves je dalším krokem vpřed, pražskému publiku ji představí živě 28. listopadu.

Frontman Jonny Hawkins a jeho hudební kolegové Mark Vollelunga (kytara), Daniel Oliver (basová kytara) a Ben Anderson (bicí) vytvořili zvukovou paletu obsahující prvky progresivního metalu i popu. Album navíc není jen příběhem kapely, je také o samotném posluchači. Písničky na The Stories We Tell Ourselves byly napsány loni a nahrávány především během turné a v osobních studiích, takže o produkci se staral sám Hawkins a jeho kapela.

Textově se Nothing More inspirují díly Carla Junga a C.S. Lewise – ta pomáhají Hawkinsovi porozumět sobě samému i světu kolem něj. Koncerty kapely jsou dnes již legendární, díky kinetické energii, kterou se kapele daří vytvářet. “Myslíme si, že koncert by měl být naprosto odlišným zážitkem, než je poslech desky, a snažíme se to dokázat každým naším vystoupením,” říká Hawkins.

K DISPOZICI JE TAKÉ MEET & GREET UPGRADE TICKET:
Ke koupi ZDE
Balíček obsahuje:
VIP dřívější vstup do klubu
Exkluzivní meet & greet s Nothing More
Osobní fotografie s Nothing More
Q&A session s kapelou
Sběratelský tour plakát podepsaný kapelou
Exkluzivní Nothing More VIP merchandise předmět
Oficiální meet & greet laminát
Omezená kapacita
*POZOR: jde pouze o upgrade balíček; neobsahuje vstupenku na koncert, je zapotřebí si zakoupit vstupenku na koncert zvlášť

View full program