The Entire Program & Tickets
Live Shows
07/10

(Čeština) Rabia Sorda (MX/D), Chemical Sweet Kid

Date: 7.10.2017
Start: 20:00
Doors: 19:30
Spot Price: tba Kč
Advance Booking Office: na pokladně v den akce, www.goout.cz

Sorry, this entry is only available in Čeština. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Erk Aicrag vypustí na Prahu svou kytarovou bestii.

“Hele, a kdy zas někdo přveze do Prahy Rabia Sordu?” Těžko spočítat, kolikrát jsme tuhle otázku za poslední roky slyšeli. A protože k punkovější tváři Erka, frontmana mexických krvavých veleknězů Hocico, sami chováme nemalé sympatie, rozhodli jsme se fanouškům i sobě udělat radost.

V sobotu 7. října tedy budete mít po dlouhých letech možnost vidět Rabia Sordu v plné polní v Praze – včetně kytary a živých bicích, které nám všem pořádně naklepou půlky. Těšit se můžeme nejen na průřez toho nejlepšího z víc než desetileté kariéry tohoto spolku, ale i na nejnovější indus/dark electro punkové masakry. Zkrátka, chtěli jste nářez, máte ho mít.

Spolu s Raba Sordou se v Praze představí čerstvá naděje francouzského industrial rocku, trojka Chemical Sweet Kid a samozřejmě tuzemský předskok, který aktuálně vybíráme.

O všechny podrobnosti včetně předprodeje se s vámi podělíme už brzy. Už teď si ale natvrdo zapište do diářů – Sanctuary.cz presents: Rabia Sorda 7. října v Praze! Ostatně, před pár minutami to i sama kapela odhalila v následujícím traileru. Animales Salvajes on the road!

View full program