The Entire Program & Tickets
Live Shows
26/11

(Čeština) Sophia (uk), Leto (cz)

Date: 26.11.2017
Start: 20:00
Doors: 19:00
Spot Price: 400 Kč
Advance Booking Office: náš web, www.goout.cz, Ticketpro a Ticketportal

Sorry, this entry is only available in Čeština. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Čekání na zatím poslední koncert legendární slow-core formace Sophia v Praze trvalo neuvěřitelných a až příliš dlouhých 17 let, teď je to naštěstí o poznání kratší. Kultovní kapela kolem Robina Propera-Shepparda z The God Machine se vrací 26. listopadu do Futura! Stane se tak v rámci turné na podporu nového živého trojalba.

Vstupenky za 350,– Kč je možno koupit na webu Silver Rocket (www.silver-rocket.org) nebo na pokladně Lucerna Music Baru, za 350,– Kč (+ poplatky) je možno vstupenky zakoupit na webu Futurum Music Baru, GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal. Zbylé vstupenky budou k dispozici na místě v den koncertu za cenu 400,–Kč.

Sophia se loni vrátila s mimořádně silnou deskou „As We Make Our Way (Unknown Habours)“, na kterou se čekalo sedm roků. Nezaměnitelný rukopis Proper-Shepparda na něm poznáte po několika vteřinách: neomylný instinkt na melancholické nápěvy, jejichž křehkost je tentokrát často v kontrastu s masivnějším zvukem kapely. Sophia je ale nejsilnější přesně tam, kde vždy nenuceně kralovala – v tichých baladách o ztracených srdcích a dávných láskách, kde Proper-Sheppard mistrovsky dávkuje patos a odevzdaný smutek. Coby frontman The God Machine by měl své místo v dějinách alternativní hudby jisté tak jako tak, jeho „život po životě“ pod značkou Sophia je ale výjimečný. Pokud se kdy hudba dostala k samým hranicím intimity, bylo to bezpochyby na deskách Sophia.

http://www.sophiamusic.net/

View full program