The Entire Program & Tickets
Live Shows
14/09

(Čeština) ZION TRAIN / UK, support: UNITED FORCES OF DUB

Date: 14.9.2017
Start: 21:00
Doors: 20:00
Spot Price: 390 Kč
Advance Booking Office: web Futurum Music Baru, pokladna Lucerna Music Baru (bez poplatků), GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal

Sorry, this entry is only available in Čeština. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Zion Train v příštím roce oslaví své třicetiny!

Ale každý z téměř 2500 koncertů, které dosud odehráli, byl parádní oslavou a jedna taková se chystá také k nám do Futura. Woodstock (Polsko), Madasound (Martinique), Fusion Festival (Německo), Sierra Nevada World Music Festival (USA), Rototom Sunsplash (Itálie/Španělsko), Outlook (Chorvatsko), Boomtown (VB), Glastonbury Festival (VB) 14krát, Seasplash Festival (Chorvatsko), Sziget (Maďarsko). To je jen malý výčet z neuvěřitelné řady koncertů, které Zion Train odehráli.

Zion Train je jedna z nejunikátnějších a naživo nejzábavnějších dubových kapel na planetě. Využití dynamického dubového míchání, živého hraní na akustické nástroje a zapojení výjimečných zpěváků činí ze Zion Train jedinečný koncertní zážitek. Zion Train vlastní a používají svůj Abassi Sound System a řídí své nezávislé gramofonové labely Universal Egg a Deep Root.

Vstupenky v předprodeji za 330 Kč (+ poplatky). Na místě za 390 Kč.

View full program