Home arrow Program arrow info
May 27
Friday
 • ANIMAL JAZZ (RU)

  27.5.2016 - ANIMAL JAZZ (RU)

  Poprvé v Praze Ruská alternativní rocková skupina ANIMAL JAZZ.
 • AVATAR (SWE)

  13.6.2016 - AVATAR (SWE)

  Ikonický zjev hororových klaunů, precizní i rafinované kytarové riffy a strhující živelné koncerty, které nenechají fanoušky ani chvíli vydechnout - to jsou švédští AVATAR. Za dva měsíce, v pondělí 13. června, se tahle pětice v čele s Johannesem Eckerströmem představí na samostatném koncertu v pražském Futurum Music Baru.
 • 80'S & 90'S & 00'S PARTY

  80'S - 90'S - 00'S VIDEO MUSIC PARTY

  Každý pátek od 22 hod.

Nejbližší akce

DNES FUT ANIMAL JAZZ (RU) začátek: 19.00 h
DNES FUT 80S - 90S - 00S VIDEO MUSIC PARTY začátek: 22.00 h
ZÍTRA FUT FUTURUM CLUB NIGHTS: AQUARIUS HEAVEN (FR), RAFO (SK), EVA PORATING (CZ) začátek: 22.00 h
Detail akce
Akce:
Datum: 15.06.2010
Den v týdnu: Úterý
Místo: Futurum velký sál
Název akce :

NOTES FROM PRAGUE, INSIDE KRU + ZEMĚVZDUCH

 
Otevřeno:
Pokladna: 19.00 h
Klub: 20.00 h
Začátek: 21.00 h
 
Vstupenky:
Cena předprodej: 90,- Kč
Cena na místě: 100,- Kč
Předprodej
+ rezervace:
Ticketpro, Ticketstream
 
Podrobnosti:
Pořadatel: Futurum
Odkazy: http://www.notesfromprague.cz/
http://www.insidekru.com/
http://bandzone.cz/insidekru
NOTES FROM PRAGUE, INSIDE KRU + ZEMĚVZDUCH
Propagace:

NOTES FROM PRAGUESP - (DJ Negative, Antwi, produkce & Live Band) - undergroundová hiphopová skupina s živou sekcí, která se vyznačuje syrovým zvukem a tvrdým stylem. Basa, bicí a kytara jsou doplněné elektronickým podkladem, který sází na temnější atmosféru v jednotlivých pasážích. Doplněno o frontmana z Philadelphie dlouhodobě žijícím v Praze se jedná o vcelku ojedinělý projekt, ve kterém se mísí jeho osobní zpovědi se zajímavým pražským zvukem živé kapely. V repertoáru zazní jak klasické tracky tak i několik zralých novinek jako Real Vision nebo Movin? It (What), které zazní poprvé live a objeví se na připravované živé desce o které se dozvíte později.

INSIDE (ACME, SAX, YA1SEE) + ZEMĚVZDUCH (ČB) (REGIE RAPL A FRENKIE FLOWER) - spolupráce těchto 2 skupin je dobře známá například z desky ZMV New Shit On The Block nebo Inside Mixtapu. Budete mít možnost slyšet tyto společné věci i vlastní tvorbu a zároveň se představí nově vzniklý projekt Regieho a Saxe s názvem Fake no more. Tato plodná fúze určitě stojí za pozornost pokud máte náladu na řízný nekompromisní rap. Také se v repertoáru Inside objeví exkluzivní tracky z nově vycházející desky Slyšíš Dobře!? (jejíž křest proběhne 26.06. v klubu Lávka) Stejnojmenný pilotní single - videoklip je již měsíc v oběhu. Na této akci podpoří Inside spolu se Zeměvzduch DJ Ramel namísto DJ Trustyho, který bude tou dobou v zahraničí.

NOTES FROM PRAGUE INSIDE KRU

Partneři

Lucerna Music BarHospoda v Lucerně

Z diskuze ...

> A.
20.05.2016 15:00
Ahoj, chcela by som sa spýtať, ako si môžem kúpiť lístky na koncert Oxxxymirona. Našla som ich len na nejakej zahraničnej ... čti více
> Martin
27.04.2016 20:24
Zdravím, chtěli bychom jít na koncert Avatar, jsme skupinka čtyř lidí, třem je 15 a jednomu 13, pustíte nás všechny? :) ... čti více
Home arrow Program arrow info