Celý program a vstupenky
28/11

NOTHING MORE (US), support Psycho Village

Datum: 28.11.2017
Start: 21:00
Doors: 20:00
Cena na místě: 390 Kč
Předprodej: 330 Kč + poplatky. Web Futurum Music Baru, pokladna Lucerna Music Baru (bez poplatků), GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal

Nothing More si za léta svého působení vybudovali rozsáhlou fanouškovskou základnu: vydali průlomová alba, neúnavně koncertovali a udrželi si kontakt s fanoušky přesahující veškeré trendy. Poslední deska kapely The Stories We Tell Ourselves je dalším krokem vpřed, pražskému publiku ji představí živě 28. listopadu.

Frontman Jonny Hawkins a jeho hudební kolegové Mark Vollelunga (kytara), Daniel Oliver (basová kytara) a Ben Anderson (bicí) vytvořili zvukovou paletu obsahující prvky progresivního metalu i popu. Album navíc není jen příběhem kapely, je také o samotném posluchači. Písničky na The Stories We Tell Ourselves byly napsány loni a nahrávány především během turné a v osobních studiích, takže o produkci se staral sám Hawkins a jeho kapela.

Textově se Nothing More inspirují díly Carla Junga a C.S. Lewise – ta pomáhají Hawkinsovi porozumět sobě samému i světu kolem něj. Koncerty kapely jsou dnes již legendární, díky kinetické energii, kterou se kapele daří vytvářet. “Myslíme si, že koncert by měl být naprosto odlišným zážitkem, než je poslech desky, a snažíme se to dokázat každým naším vystoupením,” říká Hawkins.

K DISPOZICI JE TAKÉ MEET & GREET UPGRADE TICKET:
Ke koupi ZDE
Balíček obsahuje:
VIP dřívější vstup do klubu
Exkluzivní meet & greet s Nothing More
Osobní fotografie s Nothing More
Q&A session s kapelou
Sběratelský tour plakát podepsaný kapelou
Exkluzivní Nothing More VIP merchandise předmět
Oficiální meet & greet laminát
Omezená kapacita
*POZOR: jde pouze o upgrade balíček; neobsahuje vstupenku na koncert, je zapotřebí si zakoupit vstupenku na koncert zvlášť

Zobrazit celý program