Celý program a vstupenky - Live shows/koncerty
23/03
Depeche Mode videoparty
23.03.2019 DOORS: 20:00 | STARTS: 20:00
Detail a vstupenky
24/03
NEKROMANTIX / DK, REZUREX / USA
24.03.2019 DOORS: 19:30 | STARTS: 20:00
Detail a vstupenky
26/03
Nasycen – nová sestava – nové album
26.03.2019 DOORS: 19:00 | STARTS: 20:00
Detail a vstupenky
27/03
Shadows On The Sun Boombox: BROTHER ALI (Rhymesayers, US)
27.03.2019 DOORS: 20:00 | STARTS: 21:00
Detail a vstupenky
28/03
Louka Band + Lost Notion
28.03.2019 DOORS: 20:00 | STARTS: 21:00
Detail a vstupenky
30/03
Darkest Hour / Unearth / Misery Signals / Malevolence
30.03.2019 DOORS: 18:00 | STARTS: 18:30
Detail a vstupenky
31/03
DYLAN CARLSON / US – guitar genius of EARTH solo performance
31.03.2019 DOORS: 20:00 | STARTS: 20:30
Detail a vstupenky
02/04
Liquid Swords Boombox: GZA (Wu-Tang Clan / US)
02.04.2019 DOORS: 20:00 | STARTS: 21:00
Detail a vstupenky
03/04
Lety mimo – Křest alba Civilizace 3000
03.04.2019 DOORS: 19:30 | STARTS: 20:00
Detail a vstupenky
04/04
Septicflesh / Krisiun / Diabolical …
04.04.2019 DOORS: 18:00 | STARTS: 18:30
Detail a vstupenky
05/04
Buerak + Dukla
05.04.2019 DOORS: 18:00 | STARTS: 18:30
Detail a vstupenky
08/04
Der Weg Einer Freiheit, Celeste
08.04.2019 DOORS: 19:00 | STARTS: 20:00
Detail a vstupenky
10/04
Laura a její tygři
10.04.2019 DOORS: 19:00 | STARTS: 20:00
Detail a vstupenky
11/04
SLOBODNÁ EURÓPA – 30 rokov tour 2019
11.04.2019 DOORS: 20:00 | STARTS: 21:00
Detail a vstupenky
13/04
Claudio Simonetti’s Goblin
13.04.2019 DOORS: 19:00 | STARTS: 20:00
Detail a vstupenky
17/04
AG of D.I.T.C. + Champion Sound
17.04.2019 DOORS: 20:00 | STARTS: 21:00
Detail a vstupenky
18/04
Emmure / Rise of the Northstar / Obey the Brave
18.04.2019 DOORS: 18:00 | STARTS: 18:30
Detail a vstupenky
20/04
Messenjah – křest alba
20.04.2019 DOORS: 20:00 | STARTS: 21:00
Detail a vstupenky
21/04
Defeater, Dead Swans, Swain
21.04.2019 DOORS: 19:00 | STARTS: 19:30
Detail a vstupenky
28/04
ALICE PHOEBE LOU / JAR, SUPPORT: LOVING – VYPRODÁNO / SOLD OUT
28.04.2019 DOORS: 20:00 | STARTS: 21:00
Detail a vstupenky
11/05
UCee – křest alba
11.05.2019 DOORS: 20:00 | STARTS: 21:00
Detail a vstupenky
15/05
I LOVE COLLEGE BOOMBOX: ASHER ROTH / US
15.05.2019 DOORS: 20:00 | STARTS: 21:00
Detail a vstupenky
16/05
The Dreadnoughts
16.05.2019 DOORS: 19:30 | STARTS: 20:00
Detail a vstupenky
18/05
BUILT TO SPILL / US
18.05.2019 DOORS: 20:00 | STARTS: 21:00
Detail a vstupenky
10/06
Fever 333 / US + support
10.06.2019 DOORS: 19:00 | STARTS: 20:00
Detail a vstupenky
16/06
SUMAC (Thrill Jockey / US) support: Daniel Menche / US, The Austerity Program / US
16.06.2019 DOORS: 20:00 | STARTS: 21:00
Detail a vstupenky
16/07
Philip H. Anselmo & The Illegals
16.07.2019 DOORS: 19:00 | STARTS: 20:00
Detail a vstupenky
28/10
THE MIDNIGHT / US
28.10.2019 DOORS: 20:00 | STARTS: 21:00
Detail a vstupenky
14/11
Sacred Reich / US
14.11.2019 DOORS: 19:00 | STARTS: 20:00
Detail a vstupenky
Zobrazit celý program