07/12

Aktual ve Futuru! předkapela Plastici / NG

Datum: 7.12.2017
Doors: 19:30
Start: 20:00
Cena na místě: 250 Kč

VÝROČNÍ KONCERT K 50ti LETŮM TRVÁNÍ KAPELY.

Aktual, který v roce 1967 založil Milan Knížák, v roce 2017 slaví 50 let své existence celorepublikovým koncertním tour.
Skupina, která ovlivnila celou řadu souborů českého i zahraničního undergroundu v posledních letech nejen, že zvýšila počet koncertů, ale vznikly opět další nové – „aktuální“ – písně. Samozřejmě, že hlavní čast koncertu tvoří staré osvědčené hity, jako třeba Atentát na kulturu, Zab se a leť, Miluju tebe a Lenina nebo Staňte se prasetem, ale zároveň zazní i písně odrážející současnou realitu, jako např. Píp píp/androš chcíp nebo Bolševický lejna!
Ale pozor, Aktual u příležitosti oslav 50ti let od založení vydává a dnešního večera křtí zbrusu nové CD „Necháme svět zvířatům“ obsahujícím zčásti záznam letošních koncertů a také zbrusu nové, ve studiu natočené skladby.
Ke svému poslednímu koncertu, spojeného s křtem CD se kapela po dlouhých letech vrací do Futura, kdysi F-klubu, kde odehrála legendátní koncert v roce 1971. A je to tady znova! A stejně jako před dávnými lety se stejnými hosty: Plastic People Of The Universe/New Generation odehrají speciální program jen pro tento večer.
Jedno oko nezůstane suché…

PŘEDPRODEJ á 200 Kč v obchodě Rekomando (Polí pět) v Trojanově ulci a v knihkupectví Ostrov v ulici Ostrovní (obojí Praha), anebo mailem na info@guerilla.cz (poštovné neúčtujeme).

Zobrazit program