12/04

[:cs]Anakver – křest debutu & Bára Zmeková & Eva Porating[:]

Datum: 12.4.2017
Doors: 19:00
Start: 20:00
Předprodej: náš web a goout.cz
Cena na místě: 200 Kč

[:cs]Společný koncert u příležitosti křtu debutového alba << >> (Rewind Forward) projektu Anakver. Temné plochy, syntézy a kytary, plíživé beaty hluboko pod zasněným zpěvem, přelet ptáka nad ledovým jezerem. Debut pokřtí producent nahrávky Boris Carloff a zpěvačka Charlie One z kapely Ohm Square, která s Anakver vystoupí i jako speciální host.
Zpěvem a klavírem za doprovodu akordeonu a špetky elektroniky otevře večer Bara Zmekova. Po koncertech a křtu alba Anakver večer završí djským setem Eva Porating.

O konceptuální stage design se postará talentovaná vizuální umělkyně Gabriela Prochazka. Průběh koncertu umocní projekce dokumentárních fotografií Terezy Nvotové z detenčních a uprchlických táborů ve Slovinsku. Členové projektu Anakver se rozhodli veškerý výtěžek z akce věnovat na pomoc lidem, kteří se ocitli v existenční krizové situaci následkem války v Sýrii. Všichni vystupující se zřekli nároku na honorář ve prospěch organizace Lékaři bez hranic / Médecins Sans Frontières (MSF).

Za podporu děkujeme Futurum music baru, Marku Milanu Kroutilovi, Tereze Nvotové, Gabriele Prochazka, Lucii Kutálkové/ Leeda, Borisu Carloffovi, Charlie One, Báře Zmekové a Evě Porating.

Anakver
www.anakver.com
https://soundcloud.com/anakver

Bára Zmeková
https://barazmekova.bandcamp.com/

Eva Porating
https://soundcloud.com/eva-porating

Gabriela Prochazka
http://gabrielaprochazka.com/

Lékaři bez hranic (MSF)
http://www.lekari-bez-hranic.cz/

Vstupné: 160/200/120
160,- v předprodeji na goout.net
200,- na místě (hodinu před koncertem)
120,- studenti
Ke každé vstupence získáte zdarma jako bonus kód ke stažení alba
Anakver << >>

 [:]

Zobrazit program