18/09

Anomalie / CAN

Datum: 18.9.2022
Doors: 20:00
Start: 21:00
Předprodej: 390 + poplatky na webu Futurum Music Baru a GoOut.cz
Cena na místě: 450 Kč

Náhradní termín za 19. 7. 2022.

Anomalie se vrací do Prahy! S debutovým albem Galerie, které vyšlo v dubnu 2022, se představí 18. srpna ve Futurum Music Baru. Poslední pražský koncert v říjnu 2019 byl beznadějně vyprodaný, tak si radši pořiďte svoje vstupenky včas.

V prodeji bude také limitovaný počet balíčků VIP Anomalie Masterclass za 2102 Kč, které obsahují:
– 1hr arrangement masterclass
– Q&A with Anomalie
– Group photo
– Anomalie Sounds preset download
– General Admission
– Galerie World Tour T-shirt
– Early venue access

Anomalie je koncertní elektronický projekt Nicolase Dupuise, klávesisty a producenta sídlícího v kanadském Montrealu. Již po vydání svých dvou EP Metropole Part I a Part II se stal celosvětově uznávaným umělcem.

Dupuis udělal další krok v kariéře debutovým singlem Bond ze svého nadcházejícího debutového alba Galerie, které vyjde v dubnu 2022. Na turné k nové desce, které zavítá do více než 22 měst po celém světě, návštěvníci uslyší nové aranže skladeb s Anomalie live bandem.

Galerie představuje zcela nové zvukové směřování a vůbec poprvé i vokální spolupráci – v kombinaci s charakteristickým a tolik oblíbeným soundem Anomalie. Jeho hudba inovativně kombinuje avantgardní elektronickou produkci, jazz a klasické harmonie, virtuózní hru na klávesy a solidní syrový funkový groove, který vše spojuje.

To vše z něj dělá jedinečného umělce, který je spojen s eklektickým mixem hudebních těžkých vah (Charlie Puth, Chromeo, D Smoke a Snarky Puppy) a jeho fanoušky jsou hudebníci scény nového jazzu (Louis Cole, Keifer), procítěné beatové scény (FKJ, Masego) a post-dubstepové elektronické scény (Griz, Odesza).

Do konce roku 2020 vyprodal Anomalie se svou špičkovou čtyřčlennou kapelou dvě světová turné (Severní Amerika, Evropa a Asie), včetně koncertů na Red Rocks, Montreal Jazz Festivalu, nebo Electric Forest Festivalu. Toho všeho navíc dosáhl jako nezávislý umělec.

Zobrazit program