10/12

Árstíðir / IS – ZRUŠENO / CANCELLED

Datum: 10.12.2021
Doors: 19:00
Start: 19:00
Předprodej: 450 Kč na Obscure.cz
Cena na místě: 490,- Kč

Turné Árstíðir je zrušeno!

Dva roky se islandští Árstíðir těšili na toto sváteční turné a snažili se udělat vše pro to, aby opravdu proběhlo. Poslední pandemický vývoj v Evropě, jim ale definitivně překazil možnost uskutečnit ho a setkat se s vámi. Je jim to opravdu líto a slibují návrat v bezpečnějších časech.

Peníze za vaše Obscure e-tickety budeme vracet automaticky na vaše účty, není třeba nás v této věci kontaktovat. Pro ostatní předprodeje se prosím s refundací obraťte přímo na ně.

Děkujeme vám za pochopení a trpělivost.

 

Každoroční sváteční koncert je u Árstíðir tradice, která sahá až k jejich vzniku do roku 2008. Kolem nejtemnějších prosincových dnů Islanďané jeden večer nevěnují své běžné tvorbě, ale repertoár věnují duchu nadcházejících svátků a připravují pro tuto příležitost speciálně upravenou směs tradičních islandských a severských vánočních písní. Show se každoročně koná v srdci Reykjavíku v dřevěném kostele Frikírkjan, a tato tradice se mezi milovníky kapely stala tak oblíbenou událostí, až na ní začali létat lidé z celého světa.
 V roce 2018 se proto Árstíðir rozhodli tuto tradici exportovat i do Evropy. Kvůli pandemii byl loni Vetrarsól z jejich milovaného Fríkirkjanu s veleúspěchem streamován a letos Árstíðir s potěšením oznamují, že se se speciální show k Vetrarsól vrátí opět do Evropy a je pro nás velkým potěšením zmínit, že Praha bude toho součástí též. Vstupenky v prodeji zde.

Zobrazit program