17/06

Bad Wolves (US) – Prague, Rock for People 25 Concerts

Datum: 17.6.2019
Doors: 18:30
Start: 19:00
Předprodej: náš web a goout.cz
Cena na místě: tba Kč

Američtí Bad Wolves míří do Prahy!

Loni se s velkým úspěchem představili českému publiku v roli předskokanů Three Day Grace a letos k radosti fanoušků navážou vlastním koncertem.

Koncert pořádá Ameba production v rámci koncertní série Rock for People Concerts. Podrobné informace naleznete na webu www.rockforpeople.cz.

Bad Wolves se dali dohromady v roce 2017, ale rozhodně to neznamená, že jde o nějaké nezkušené nováčky. Frontmanem je Tommy Vext (ex-Divine Heresy, ex-Snot), za bicími sedí John Boecklin (ex-DevilDriver), dále skupinu tvoří kytaristé Doc Coyle (ex-God Forbid) a Chris Cain (ex-Bury Your Dead, ex-For The Fallen Dreams) a baskytarista Kyle Konkiel (ex-In This Moment). Manažera jim nedělá nikdo jiný než Zoltan Báthory z Five Finger Death Punch.

Do povědomí fanoušků se asi nejvíc zapsali svým coverem legendárního protestsongu Zombie, jímž zároveň složili poctu zesnulé Dolores O’Riordan. V květnu 2018 vydali své první album Disobey, ve kterém potvrdili, že se nenechají omezovat žádnými škatulkami a využili elementy rocku, metalu, hip-hopu i progressive rocku.

Zobrazit program