21/11

BÁRA BASIKOVÁ koncert k novému albu SLZY

Datum: 21.11.2019
Doors: 19:00
Start: 20:30
Předprodej: 319
Cena na místě: 350 Kč

Line up:
19:00 otevření klubu
20:30 Nebezpečné známosti
21:10 Petr Muk Band
22:00 Bára Basiková & Lament

BÁRA BASIKOVÁ vydala po pěti letech nové album SLZY, které odehraje celé s novou kapelou LAMENT na speciálním koncertě v pražském klubu Futurum 21.listopadu. V rámci koncertu zazní i coververze Depeche Mode nebo Davida Bowieho.

Studiová novinka reflektuje Bářinu zálibu v melancholické hudbě osmdesátých let, zejména v tvorbě Depeche Mode, Cocteau Twins, Davida Bowieho a The Cure. Nabízí písně o lásce, vášni, zklamání, rozchodech, manipulaci, samotě, hledání životní cesty i vnímání krás tohoto světa. O nový repertoár se postarali  Richard Ulrych (Nebezpečné známosti) a Luděk Fiala (Decline, p.m. band), kteří album zároveň produkovali. Texty ke třem skladbám jsou dílem Medy Věžnikové.  Koncertní sestavu skupiny LAMENT složenou z obou autorů alba doplní bubeník Tomáš Waschinger (p.m. band, ex-Lucie).

V roli předkapel se představí skupiny obou autorů alba SLZY.

 

NEBEZPEČNÉ ZNÁMOSTI
V hudbě NEBEZPEČNÝCH ZNÁMOSTÍ  uslyšíte spleť  krásných zvuků kytar a syntezátorů podpořených strojovým tepem rytmiky i velké klenuté refrény zabalené do temně-romantického hávu s pocitovými texty. Kapela natočila svůj aktuální singl „Gabriela“  v produkci Laca Lučeniče, legendy československé syntezátorové hudby.

 

PETR MUK BAND
Kapela, která doprovázela  Petra Muka na jeho koncertech v čele s Luďkem Fialou, který zazpívá méně známé a temnější songy z  repertoáru Petra.

Zobrazit program