25/03

Ben Caplan / CA – PŘESUNUTO NA 30. 11.

Datum: 25.3.2020
Doors: 20:00
Start: 21:00

Vzhledem k současné situaci v Evropě se Ben Caplan rozhodl přesunout celé evropské turné. Jeho koncert 25. 3. 2020 ve Futuru se přesouvá na 30. 11. 2020. Vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín. Pokud by se vám nový termín nehodil, můžete vstupenky vrátit do 30. 4. v místě nákupu. Děkujeme za trpělivost a pochopení v této turbulentní době. Futurum Music Bar & D Smack U Promotion.

Ben Caplan je písničkář, performer a bavič v tom nejlepším smyslu slova. Od první vteřiny, kdy vkročí na pódium, vás upoutá obrovským vousem, neslušnou hřívou, kouzlem osobnosti a umem. 25. března ve Futuru ucítíte, s jakou lehkostí přetváří organizovaný klid v chaos.

Ve svém posledním projektu Ben Caplan zkoumá témata imigrace, ztráty, temnoty, lásky, sexu a Boha. Caplan vystupuje s novými písněmi původně složenými pro muzikál Old Stock: A Refugee Love Story. Oceněné divadelní představení mělo premiéru na festivalu Edinburgh Fringe Festival, kde získalo nejvyšší ocenění a stalo se hitem. Sedm týdnů se pak hrálo na Off Broadway, kde dostalo ocenění New York Times Critic’s Pick a šest nominací Drama Desk Award, mimo jiné.

Mezi představeními se Caplan vydává koncertovat po Evropě, Austrálii a Severní Americe. Hudba z muzikálu vyšla na Caplanově třetím studiovém albu nazvaném Old Stock.

Zobrazit program