25/05

BEN CAPLAN / CA, SUPPORT: MATTHEW CARR

Datum: 25.5.2018
Doors: 18:00
Start: 19:00
Předprodej: 330 + poplatky na webu Futurum Music Baru, na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal
Cena na místě: 390 Kč

Ben Caplan je nyní na turné s novými písničkami, které původně složil pro muzikál Old Stock: A Refugee Love Story. Oceněná divadelní hra měla premiéru na festivalu Edinburgh Fringe a počátkem roku 2018 se sedm týdnů hrála v New Yorku Off Broadway. Mezi pauzami v představeních Caplan vyráží na šňůry, aby si se svou novou čtyřčlennou kapelou zahrál po Evropě a Severní Americe. 25. května zavítá opět i do Prahy, aby své písně zahrál publiku ve Futurum Music Baru.

Ben Caplan je žánrově rozmáchlý písničkář a performer s obrovským charismatem. Od první vteřiny na pódiu vás zaujme. S klidem a rozvahou předstupuje před publikum, aby ticho proměnil v bouři. Ve svém posledním projektu Ben zkoumá téma imigrace, ztráty, temnoty, lásky, sexu a Boha.

Základem písní Caplana je jeho znělý baryton, jednou hebký, jindy drsný. Doprovází ho klavír, akordeon, varhany, klarinet, saxofon, housle, bicí a občas i akustická kytara.

Support:
Matthew Carr https://matthewcarr.bandcamp.com/

Zobrazit program