20/06

BirdPen / UK

Datum: 20.6.2022
Doors: 20:00
Start: 21:00
Předprodej: 330 + poplatky na webu Futurum Music Baru, GoOut.cz
Cena na místě: 390 Kč

Náhradní termín za 5. 2. 2022. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Vzhledem ke stále trvajícím protiepidemickým restrikcím napříč Evropou se BirdPen rozhodli přesunout turné na červen 2022. Jejich koncert ve Futuru se tak přesouvá z 5. 2. 2022 na 20. 6. 2022. Vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud by se vám nový termín nehodil, můžete vstupenky refundovat do 11. 2. 2022 u svého prodejce. Děkujeme za pochopení a trpělivost. Futurum Music Bar & D Smack U Promotion

Britská elektronická rocková skupina BirdPen, kterou založili Dave Pen (také kytarista a zpěvák legendární londýnské skupiny Archive) a Mike Bird, vyráží na evropské turné ke svému nejnovějšímu albu All Function One. Jednou ze zastávek bude také koncert 20. června v pražském Futurum Music Baru.

BirdPen zahrají skladby z posledního alba, které vzniklo během studiových sessions v lednu a únoru 2020 a bylo smíchané v březnu ve Stockholmu. Album se zabývá tématy izolace, digitálního smutku, osamění, deepfakes, paranoie a existenci v moderním kyberživotě.

BirdPen mísí prvky alternativního kytarového rocku, experimentální elektroniky a krautrocku s filmovými náladami, vše se silnými a smysluplnými texty. Album složili, nahráli a produkovali Britové Mike Bird & Dave Pen, mastering měl na starost Frank Arkwright v Abbey Road.

Vidět BirdPen naživo je jedinečným zážitkem a přímo povinností pro ty, kteří chtějí slyšet autentický amplifikovaný electro doom groove rock, který má smysl, je upřímný a plný vášně! V České republice vystoupili BirdPen již několikrát jako samostatná kapela, fanoušci však členy BirdPen znají také z vynikající kapely Archive, která u nás také odehrála několik skvělých koncertů. Nechat si ujít koncert BirdPen by byla skutečně chyba!

Zobrazit program