11/12

BLEED FROM WITHIN, HUMANITY´S LAST BREATH, ALLT

Datum: 11.12.2022
Doors: 19:00
Start: 19:30
Předprodej: 450,-
Cena na místě: 490,- Kč

Původně skotská pětice BLEED FROM WITHIN měla přijet s „novou“ deskou „Fracture“, pandemické odsouvání turné však způsobilo, že v červnu jim diskografie nabobtná o novou desku „Shrine“. A pokud bude novinka tak namakaná jako dva aktuální singly „Levitate“ a „I Am Damnation“, je na co se těšit, neb obě skladby plnými doušky nabízí to, co dělá metalcore metalcorem a co na něm milujeme – úderné riffy, chytré breakdowny, výtečné melodie i sóla a masivní refrény.
BLEED FROM WITHIN však nejsou čistokrevný metalcore. Jejich hudba je spíš současná metalová moderna s našlapaným zvukem, kde ve vytříbeném, progresivním mixu metalcoru a melodického deathu nepřevažuje ani jedna z ingrediencí. Ve spolupráci dvou technicky vyzrálých kytaristů to jiskří, pod tepající groove rytmikou to pulzuje jak pod pneumatickým bucharem. Pověst skvělé live kapely jim vynesla hraní na turné s MEGADETH, LAMB OF GOD, TESTAMENT nebo HEAVEN SHALL BURN a smlouvu s Nuclear Blast pro už zmíněnou novou desku.
Zapomeňte na komerční smrad a laciné zpívánky, v kotli i na podiu to bude vřít jak v papiňáku. Čeká vás devastující show, kde ‚zabijeme dvě desky jednou ranou‘!

Zobrazit program