Celý program a vstupenky
15/03

BOY PABLO / NO

Datum: 15.3.2022
Doors: 20:00
Start: 21:00
Předprodej: 440 Kč + poplatky na webu Futurum Music Baru a GoOut.cz

Náhradní termín za 7. 3. a 30. 9. 2021. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Jeho kariéra odstartovala v roce 2017 hitem všech indiepopových outsiderů “Everytime.” boy pablo je jedenadvacetiletý Nicolas Muñoz – od té chvíle před třemi roky byl navždy spojen s uměním, i když své počátky dnes považuje za legraci.

Debutové LP nazvané “Wachito Rico”, které vyšlo 23. řijna na labelu 777 Records, je jakýmsi testamentem jeho vývoji autora i umělce, který nahrává desky. Na svém LP vás Muñoz provede svými vzlety a pády prostřednictvím love story svého alter ega Wachita Rica, kterou zrcadlí hudební klipy, na jejichž počátku stál klip k “Everytime.”

Wachito Rico je optimistou, který ale zůstává oběma nohama na zemi i v těžkých časech. I když sledujeme postavu Wachita Rica, je to příběh Muñoze, písničky vycházejí z radosti i bolesti, kterými prošel ve svém mládí. I těžké chvíle jako rozchod jsou však překryty lehčím tónem Carpe Diem.

Oznámení turné, které se uskuteční v roce 2021, a v jehož rámci přijede boy pablo také do pražského Futurum Music Baru, provází nový singl z připravovaného alba nazvaný “rest up” a B stranou “people”. Předchozí singl “Honey” dosáhl na 3. místo žebříčku rakouského rádia FM4.

Novinka je k poslechu zde: https://777music.ffm.to/restup

Zobrazit celý program