07/03

CALL ME KARIZMA / US – ODLOŽENO

Datum: 7.3.2024
Doors: 19:00
Start: 20:00
Předprodej: 550 Kč na webu Futura a GoOut.cz

Plánovaný koncert Call Me Karizma se z osobních důvodů přesouvá. O novém termínu budeme informovat, děkujeme za pochopení a omlouváme se komplikace.
 
Call Me Karizma je v současném hudebním průmyslu vzácným úkazem. Dokonale totiž vyvažuje svou výraznou dráhu influencera s jemností umělce a hudebního řemesla. Jeho texty mají stejný švih, s jakým Eminem bořil zdi, ale stejně dobře se cítí i s kytarou v ruce, když vytváří romantický alt rock.
Rapper je tváří nového alternativního rocku – připraven rozjet turné, připraven žít na internetu a připraven ukázat se celému světu ve své kompletní podobě.
 
Zpěvák – vlastním jménem Morgan Parriott – začal psát vlastní písně už ve 12 letech a svoji hudební kariéru naplno odstartoval v roce 2015, kdy vyrazil na turné s rappery blackbearem a Mod Sunem. O rok později vydal debutové album „Uninvited“. Během dosavadní kariéry předskakoval mimo jiné i takovým jménům, jako je třeba Wiz Khalifa a má za sebou řadu spoluprací s dalšími velkými umělci. Díky svému nejnovějšímu albu „Francis“ z dubna letošního roku si, díky mnoha turné, festivalům a stamilionovým streamům, vytvořil kultovní fanouškovskou základnu.

Zobrazit program