09/10

CASH SAVAGE & THE LAST DRINKS / AU, SUPPORT: RÁNY TĚLA, OSWALDOVI

Datum: 9.10.2018
Doors: 20:00
Start: 20:20
Předprodej: 290 Kč (+ poplatky) na webu Futurum Music Baru, pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), GoOut.cz, Ticketmaster, Ticketportal
Cena na místě: 360 Kč

Cash Savage je jednou z nejvýraznějších postav australské hudební scény posledních let a v říjnu se vrací do Prahy se zbrusu novým albem Good Citizens, určitě nejosobnějším dílem celé své kariéry. Cash Savage & The Last Drinks – to je ohňostroj energie a emocí. Ke špinavému australskému country blues přidávají prvky indie rocku a americany, koncertní podoba šestičlenného komba se v rámci elegantního střídání hrubých vypjatých momentů a intimních ztišení nebezpečně přibližuje věhlasným The Bad Seeds slavného rodáka Nicka Cavea. Po vystoupeních na festivalech Colours of Ostrava nebo Metronome se Cash Savage & The Last Drinks představí v úterý 9. října ve Futurum Music Baru, společnost jim budou dělat Rány těla, kteří představí materiál ze svého nového alba a celý večer otevře dvojice Oswaldovi.

Vstupenky v hodnotě 290.– Kč jsou v prodeji od 8. srpna na webových stránkách Futurum Music Baru, dále pak v předprodejních sítích GoOut.cz a Ticketpro (plus obvyklé poplatky) a výjimečně také na pokladně Lucerna Music Baru, zde opět bez poplatku. Zbylé vstupenky budou na místě k dispozici za 360.– Kč.

Zobrazit program