18/12

[:cs]Dead by April (SWE) – koncert zrušen[:]

Datum: 18.12.2016
Doors: 19:00
Start: 20:00

[:cs]Pozor! Koncert švédské kapely Dead by April, který se měl uskutečnit tuto neděli 18. prosince v pražském Futurum Music Baru, bohužel neproběhne.

 

Vyjádření kapely: „Vzhledem k tomu, že Stoff trpí Crohnovou chorobou, nemůžeme pokračovat v letošním turné. Bohužel není v současné době schopný vystupovat. Nejedná se o nic smrtelného, je to jen o tom, jak tahle nemoc funguje. Je nám to samozřejmě moc líto a jakmile budeme mít lepší představu o tom, kdy budeme moci turné dokončit, zveřejníme náhradní termíny. Mír!

 

Díky za pochopení, mrzí nás to, ale zdraví je vždy přednější. Přejeme  Christofferovi, aby mu bylo co nejdřív lépe a věříme, že si tuhle skvělou kapelu brzy užijeme v plné síle a navíc i s novinkami z jejich alba, jehož vydání je plánované na jaro 2017. V současné době hledáme ve spolupráci s kapelou náhradní termín pro koncert, který by se měl uskutečnit na jaře příštího roku. Jakmile bude nový termín potvrzen, budeme vás informovat.

 

Všechny vstupenky zůstávají v platnosti. Ti, kteří chtějí vstupenky vrátit, tak mohou učinit na info@goout.cz.

 

 

 

Máme pro vás další hudební dárek ze série ROCK FOR PEOPLE PRESENTS!
Pořádnou porci melodického metalcoreu vám přijedou jen pár dní před Štědrým dnem nadělit Dead by April. A pánové navíc nepřijedou s prázdnou. V neděli 18. prosince představí v pražském Futurum Music Baru kromě osvědčených pecek i skladby ze svého zbrusu nového, v pořadí čtvrtého alba. Osvědčenou kombinaci screamu, zpěvu, elektroniky a kláves představili už loni v Plzni na Rock for People Europe a nyní se k vám vrací se samostatným koncertem.

Pokud ještě nemáte vstupenku na Rock for People 2017, tak na všech koncertech série RFP Presents můžete zakoupit vstupenky na festival za cenu předchozí edice. Pozor, na každém koncertě platí pro prvních 100 vstupenek a je možné zakoupit jen jednu vstupenku na osobu.[:]

Zobrazit program