30/05

Donny Benét / AU – PŘESUNUTO NA 8. 5. 2021

Datum: 30.5.2020
Doors: 20:00
Start: 21:00
Předprodej: 390 + poplatky na stránkách Futurum Music Bar (na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatků) a v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal
Cena na místě: 490 Kč

Vzhledem k současné situaci přesouvá Donny Benét celé své evropské turné na květen 2021. Jeho pražský koncert se přesouvá z 30. 5. / 15. 11. 2020 na 8. 5. 2021, vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud by se vám nový termín nehodil, můžete vstupenky do 31. 7. 2020 vrátit v místě nákupu. Předem děkujeme za trpělivost a pochopení v této turbulentní době.

Sophisticated Lover.
Working Out.
Konichiwa.

Havajské košile, Elvisovy brejle, nohavičkové plavky a západy slunce na pláži. Sexy predátor z australského Sydney Donny Benét tentokrát přiváží i kapelu, aby nám interpretovali své srdce lámající disco hymny. V loňském roce měl Don možnost již podruhé vystoupit na slovenském Pohoda festivalu a jeho skok vpřed byl doslova raketový – z malého stanu pro pár stovek fans až na hlavní stage pro několika tisícový dav. Mezinárodní umělec, který se svými hity projezdil Japonsko, Severní Ameriku i celou Evropu, se vrací do Prahy na fenomenální show ve smíchovském Futuru.

Pouhých týden před koncertem ve Futuru (22. 5.) navíc vychází nové album Mr. Experience, které se tentokrát o kousek posune od jeho proslulé ironie a Donny v něm prozkoumá nová lyrická a hudební témata, která ztělesňují pozorování zrání jeho publika, jeho těsně spletené hudební komunity i jeho samého.

Aby se hudebně posunul, představil si Donny při skládání hudební doprovod na večerní párty na konci 80. let. Zatímco jeho dřívější nahrávky čerpaly inspiraci převážně z DIY popových umělců, jako jsou Ariel Pink a John Maus, tentokrát se ubírá směrem Bryana Ferryho a Hiroshiho Yoshimuru. Tento impuls je znát například u nejnovějšího singlu „Girl Of My Dreams.“ 

Zobrazit program