14/09

EKKSTACY / CA, SUPPORT: COLD MEAT PARTY

Datum: 14.9.2022
Doors: 20:00
Start: 21:00
Předprodej: 390 + poplatky na webu Futurum Music Baru a GoOut.cz
Cena na místě: 450 Kč

Dvacetiletý vancouverský umělec EKKSTACY přijede do Futura těsně před vydáním svého druhého alba Misery. To vychází 30. září u UnitedMasters. Společně s oznámením alba vydal EKKSTACY další singl, jangle-popový song Wish I Was Dead, který produkovala Suzy Shin (Weezer, Sunglower Bean).

Nové album rozšiřuje dosavadní EKKSTACYho mix indie popu a indie rocku inspirovaného 80. léty. Misery je rozhodně naléhavější jak v textech, tak ve zvuku, který mixoval Chris Coady (Beach House, Future Islands, The Drums, Slow Dive). EKKSTACY vytvořil bouřlivou kolekci nových písní, které čerpají z osobních zkušeností a nezbytného koktejlu zmatku, frustrace a sebepoznání, který přichází s dospíváním.

V roce 2021 se EKKSTACY představil jako vycházející talent kritikou skvěle přijatým albem NEGATIVE. Na úvod roku 2022 vydal projekt NEGATIVE (Live), zahrnující živé verze skladeb „then i met her“, „it only gets worse, i promise“ a „i walk this earth all by myself“, který jen na Spotify nasbíral přes 25 milionů streamů.

Zobrazit program