19/10

[:cs]Five O´clock Tea & Elektrïck Mann & B.U.M[:]

Datum: 19.10.2017
Doors: 19:00
Start: 19:30
Předprodej: náš web a www.goout.cz
Cena na místě: 200 Kč

[:cs]Dvě města, dva kluby a dva exkluzivní večery se třema kapelama!

FIVE O’CLOCK TEA s legendární alko-rap kapelou Elektrïck Mann a novou hiphop-electronickou skupinou B.U.M společně v Praze a Brně!

Five O´clock Tea

Five O’clock Tea je šestičlenná parta, o jejíž energickou smršť na pódiu se stará zpěvačka Morgan a rapper Fiki. Masivní zeď kytar staví kytaristé Richie a Dirt, přičemž hutné basové základy jim staví basák Honza. Nekompromisní hudební diktát pro tenhle crossoverový nářez zajišťuje svými nemilosrdnými ranami do bicích bubeník Pavloj. Five O’clock Tea fungují od roku 2005 a na svém kontě mají stovky klubových i festivalových koncertů, několik klipů, jedno EP – „Sám sebou“, desky „Třeba se najdou“, „Frčíme si na páru“ a naposledy vydanou „To dobrý je v nás“, kterou aktuálně prezentují na svých koncertech.
Oficiální stránky: www.fiveoclocktea.cz
Bandzone: www.bandzone.cz/fiveoclocktea
Facebook: www.facebook.com/Fiveoclocktea
Klip: www.youtube.com/watch?v=FBggWNHbiww

Elektrïck Mann
To mi dělá dobře na čuráka, Jaks ji šukal, Lubrikační gel nebo Všechno co je od Béé… patří mezi kultovní hymny bohémské party pocházející z Valašského Meziříčí. Po trvalém odchodu frontmana Ice-B za lepšími drogami, hezčími holkami i studenějším pivem, jsou Elektrïck Mann zpátky, aby všem zase nakopali zadky, a hlavně přednesli něco ze svého hrubého stylu.

Bandzone: www.bandzone.cz/elektrickmann
Facebook: www.facebook.com/elektrickmann

B.U.M.

B.U.M. je hudební duo, které ve své energické hudbě mísí hip-hop, elektroniku, taneční hudbu i živé nástroje. Skupina vznikla v roce 2017 a za tu krátkou dobu stihla vydat 3 klipy: Třináct, Panoptikum, Proti proudu (feat. Looky – Lety Mimo) a single Oheň. Aktuálně pracuje na EP pojmenovaném Nová scéna, které produkčně zaštiťuje legenda českého hip-hopu Risto Sokolovski. Členy B.U.M. jsou DJ/beatmaker JanTori a rapper JanGraves (působící také jako basák crossoverové kapely Five O’clock Tea)
Oficiální stránky: www.totonenihiphop.cz
Bandzone: www.bandzone.cz/bum
Facebook: www.facebook.com/BUMkapela[:]

Zobrazit program