13/11

FuturistiX

Datum: 13.11.2021
Doors: 20:00
Start: 21:00
Předprodej: 449,- na www.book-tickets.cz
Cena na místě: 499 Kč

A je to tu znovu! Po nucené pauze opět přichází legendární klubová noc FuturistiX a ani tentokráte nezůstane nic dlužna předchozím edicím. Konceptuálně bude letošní edice FuturistiXu laděna směrem k retro-vesmírno-cyberpunkovému feelingu a představí umělce z několika zemí jak z vizuálního tak z audio světa.

Vstupenky v prodeji zde: https://www.book-tickets.cz/index.php?page=bookticket&event=82

V Praze budete moci poprvé slyšet koncert brněnské tribal-etnické kapely SHIVANAM, která se svým posledním albem vydaným na Cosmicleaf records ještě více přiklonila k elektronické scéně, hutnými basovými linkami, bohatou rytmikou a leady hypnotického trancu. Dále budete moci poprvé v ČR slyšet jednoho z pionýrů psychedelického trancu a bez nadsázky, jednoho ze zakladatelů nočního zvuku, řecko-francouzského umělce DARK ELFA, který u nás představí své nové album, které vyjde 6. 10. 2021 na indickém labelu Pralayah records. Liveact Dark Elfa je zážitek, příběh s neuvěřitelnou energií a nekompromisní produkcí. Více než 25 let zkušeností se silně promítá do kvality zvuku i kompozic. Těšit se můžete také na švýcarskou Djku Ayoku, polského matadora Styropiana, teď již pražského Dje 31 Stitches a na rezidenta FuturistiXu Dje Psyrixe z Hedonixu.
Na druhé scéně zabrouzdáme do eklektických vod elektronické hudby. Headlinerem bude Dan Walterstein aka Dan Cooley, známý Dj a moderátor z Radia 1, který si ve svém dvouhodinovém setu přichystá lahůdky ze světa organického housu. Doplní ho Infix svým hypno techno setem, Elemental s psychelických dub-glitchem, Strange Dj a Cejn se svou housovou pohodičkou a v neposlední řadě uslyšíte liveact partičky DCB Test s jejich dubtechnovým vystoupením. Ranní pohodičku doplní DJ Rachetik se svým Reggae setem.

Vizuální stránka byla vždy alfou a omegou FuturistiXu a nebude tomu jinak ani tentokrát. Hlavní stage vydekorují němečtí ExoMind a představí unikátní koncept vesmírných dekorací, který bude detailně laděn se scénou ve stylu retro space. Jak už u nás bývá zvykem, můžete se těšit na technické vychytávky, propracovaný stage design a skvělou videoprojekci od Hedonix VJs, které doplní TOFU se svou laserovou bouří.

Na druhé scéně uvidíte výstavu psychedelického umění od slovenské umělkyně Ivanky aka Art of Aiwa a videoprojekční smršť německo-polského kouzelníka Piotra Serafina.

Vizuální ráj doplní Václav Semerád se svojí interaktivní instalací Fraktalium.

Je to jednoduché, na FuturistiXu prostě nesmíte chybět, uděláme vše proto, abyste si odnesli nevšední zážitek, potěšili všechny vaše smysly a zrelaxovali duši.

Zobrazit program