14/10

Futurum Club Nights w/Once Upon a Time and more

Datum: 14.10.2017
Doors: 21:00
Start: 21:00
Předprodej: TBA
Cena na místě: 349 Kč

FUTURISTIX

Dragon Stage:

Liveacts

ONCE UPON A TIME (Blue hour sound records)
KLIMENT (Zenon Records)

Djs

PSYRIX (Hedonix)
CLTR (Hedonix)
MiM (Biocore)
CEJN (Zeropoint)
OTTOMAN (Tchendos)
VOITA (Breakbeat.cz)
MILAN KROUTIL
RACHETIK (Hedonix)

Decos and Visuals
HEDONIX VJs Koza, ToFu, Siggy, Alien01
Elemental, Cyreal, Hedonix

VSTUP/ENTRY FEE : 349,- CZK na místě / at the gates

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Letní sezóna je za námi. Po protančených nocích pod širým nebem, nenecháme ušní bubínky vydechnout a vracíme se zpátky do oblíbeného Futura.

FuturistiX jako pravidelná noc organizovaná skupinou Hedonix přináší již potřetí návštěvníkům unikátní multižánrový koncept s těmi nejlepšími muzikanty z taneční scény.

V sobotu 14/10 otevřeme brány pohádkového světa. Na hlavní , Dragon stage, uslyšíte mistra psychedelické taneční hudby, bulharského zvukového inženýra Mr. Dicheva ala Once Upon a Time.

Once Upon a Time (Blue Hour Sounds) je souhrou magického psychedelického trancu, kosmické energie a filmových atmosfér. Jeho sonické přiběhy měli možnost slyšet posluchači na většíně významných festivalech po celém světě. Jeho hudba prolíná melodické nálady, organické elementy jako zvuky džungle, tropických pralesů i australských stepí s filmovými motivy. Once upon a Time vydal velmi podařené album na Blue Hour Sounds a zařadil se mezi nejzajímavější současné producenty na světové scéně.

Kromě Once Upon a Time uslyšíte také projekt Kliment (Zenon records) který spadá spíše do roviny progresivního/zenonesque , ovšem zvukově i kompozičně patří mezi to nejpovedenější co label Zenon Records nabízí.

Kliment solo projekt vznikl po dlouhých letech experimentování s různými žánry elektronické hudby od progressivu, přes deep minimal, ambient, idm a drum and bass. Vydává na spoustě labelů po celém světě mezi jinými kromě Zenon records také na Iboga records, Spiral Trax, Tribal Vision a dalsich. Kromě produkce elektronické hudby je silně angažován do tvorby filmové hudby a hudby do scénických tanečních představení .

Hlavní hosty doplní resident noci FuturistiX dj Psyrix (Hedonix), dj MiM, dj CLTR a překvapení.

Druhá Eklektická stage se ponese v duchu svého jména. Naší eklektici budou skutečně napříč žánry. Uslyšíte mistry českého breakbeatu a funku. Ottomana a Voitu, deep techno a progressive zajistí Milan Kroutil a doplní je dobrá a svou kvalitou známá parta Cejn a Rachetik. Poprvé také v Praze oficiálně vystoupí budějovický virtuoz Morp4.

Vizuální stránku zajistí Hedonix Vjs (ToFu, Koza, Siggy, Alien1) těšít se můžete na další posunutí celého konceptu dopředu v porovnání s předchozími akcemi. Dekorace zajistí Cyreal a Elemental crew.

Chillout připraví čajovníci se svou posádkou jako místo k odpočinku a rozjímání kouzelných příběhů u hrníčku čaje.
Futurum během léta prošlo zajímavou rekonstrukcí, prostor má opět jinou akustiku a zvuk. Těšte se na vymazlenou technologicko-psychedelickou pumelenici. See you on the dancefloor
*x*x*x*x*x*x*x*x*x*x*x*x*x*x*x*x*x*x*x*x*x*x*x*x*x*x*x*x*x*x*x*x*x
Summer season is over. After spending some time dancing under the sky, we dont want your eardrums to become abandoned and we will feed them nicely in Futurum again. FuturistiX as regular event comes for the 3rd time back with multigenre concept, bringing the best musicians from all over the place.

On Saturday 14/10 we will open the gates of the fairytale world. On the main „Dragon“ stage you will have a chance to hear a master of psychedelic dance music, bulgarian sound engineer and soundscape designer Once Upon a TIme

Once Upon a Time project is a quest about the cosmic, magic trance music which can offer to dancefloor travellers. These sonical fairytale landscapes are magically attuned across a sea of deep, dark and melodic psychedelic mood, often fading with film score and organic elements. They drive you through a tunnel of lights and shadows, depths and peaks, eerie and magical

Apart of Once Upon a Time you will have a chance to hear also Kliment (Zenon records).
Kliment Dichev solo project emerges after years of musical experiments within various electronic genres: progressive, psytrance, deep minimal, ambient, idm, drumnbass..
His releases for labels over the world – Zenon Records, Blue hour sounds, Electric Dream, Contrast, Iboga, Spiral Trax, Tribal Vision, ChillOm, Iboga Mexico, Soultribe, YSE, Absolutive, Sofa Beats – made up his name as one of the best acts from Bulgaria, with gigs across many clubs and festivals in Europe and world’s progressive scene.

Along the electronic works, he is often involved in movie productions as music composer and/or sound engineer – audio for 3d outdoor video mapping projections, music for contemporary dance performances, movie score etc.

Main guests will be accompanied by resident Dj Psyrix (Hedonix), Dj Mim, Dj Cltr and a pleasant surprise 🙂

Second, eclectic stage, following the meaning of its name will be really eclectic and diverse. You will have a chance to hear old school masters of czech breakbeat, disco, funk Mr. Ottoman and Voita, deep techno presented by Milan Kroutil and accompanied by Cejn and talented Morp4 from Ceske Budejovice.

Visual part will be a mixture of technology and psychedelic art by Hedonix Vjs, Elemental and Cyreal.
We promise we will move the visual concept to higher level then on previous events.

As sure as you can count on good mood you can count on chillout with tearoom and place to enjoy the magic of the teapot.

During summer, Futurum did some major reconstructions improving even more the sound and accoustic quality of the venue.

Get ready for optimized technologically-psychedelic event … see you on the dancefloor.

Zobrazit program