26/11

Doc Scott (UK) Annita (CZ) Nitrous (CZ) Rade (CZ) Ahz (CZ)

Datum: 26.11.2016
Doors: 22:00
Start: 22:00
Cena na místě: 200,-CZK Kč

DOC SCOTT (31 Recordings / UK)
Annita (Bassistaz)
Nitrous (Volnej průběh / Radio 1)
Rade (Volnej průběh)
ahZ (NZP / Volnej průběh)
Asi těžko bychom na drumandbassové scéně hledali někoho, kdo si více zaslouží označení legenda. To slovo trpí silným nadužíváním, v tomto případě je nicméně naprosto příhodné.

Přezdívku The Doctor mu dali v první půlce 80. let kamarádi a spolužáci, kteří si k němu chodili pro mixtapy jako „pro medicínu k doktorovi“. Bylo mu 14 let.

Djské jméno světového formátu si udělal v polovině 90. let díky mejdanu Metalheadz Blue Note, kde se neděli co neděli scházeli přední postavy překotně se rozvíjejícího drumandbassu a lidé z celého světa, aby poslouchali ty nejnovější dubplaty, které hrálo jen několik vyvolených, Doc Scott mezi nimi. O jeho setech se psalo ve všech hudebních časopisech, míchané CD pro Mixmag se stalo výkladní skříní nového hudebního stylu, s nímž Doc Scott objel doslova celý svět, třikrát tam a zpět.

Tohle bude Scottova třetí návštěva Prahy. Nenechte si ji ujít už proto, že se bude konat ve Futuru, kde je soundsystém po nekompromisní rekonstrukci ready k otestování tím nejkvalitnějším drumandbassem.

Zobrazit program