19/11

HALOCENE /USA

Datum: 19.11.2022
Doors: 19:00
Start: 19:30
Předprodej: 490
Cena na místě: 520 Kč

Alternativní elektro rock/popová senzace HALOCENE z Arizony v listopadu zavítá do pražského klubu FUTURUM!
Alternative elektro rock pop punk? Tenhle pokus o zařazení hudby arizonských HALOCENE nám vyznívá fakt šíleně. Ale ať hledáme slova jakákoli, pokaždé se dostáváme do slepé uličky. Nesmírně činná kapela na sítích, kde má miliony a miliony poslechů a zhlédnutí, sice trochu vyznívá jako produkt producentů, ale pravdou je, že kapela vzniknuvší už v roce 2008 si dělá vše sama a v otlučené dodávce procestovala Ameriku od pobřeží k pobřeží
Jejich kariéru nastartoval YouTube. Tam získali obrovské množství příznivců díky svým coververzím („Numb”, „Chop Suey”, „Bohemian Rhapsody” ad.), ale už dávno našli svůj vlastní hlas a vyjádření, které do jejich diskografie přineslo už čtvrtou desku. Na nich je zaznamenán nečekaný, ale fakt chytlavý moderní mix, kde se mísí všelijaké směry od elektro rocku, punku po mainstream pop, takže se dají zmínit interpreti jako BMtH, Eskymo Callboy, Daft Punk, 30 Seconds to Mars, Blink 182, Fall Out Boy a z českých např. pražští chameleoni John Wolfhooker.
HALOCENE tvoří tři oddaní členové: famózní bubeník Joe Polizzi a manželský pár Addie Nicole Amick (zpěv) a Bradley Amick (kytara/zpěv/produkce), kteří se, jak už jsme zmínili výše, v HALOCENE starají kompletně o všechno – o veškerou hudbu, videa, vizualizace, propagaci, merchandise i sociální média. A v listopadu se svým návykovým mixem postarají o vás.

Zobrazit program