08/04

HATEBREED + STICK TO YOUR GUNS / US – ZRUŠENO

Datum: 8.4.2020
Doors: 20:00
Start: 21:00
Předprodej: 590 Kč na Obscure.cz
Cena na místě: 620 Kč
Vzhledem k nastalé situaci s pandemií koronaviru došlo ke zrušení koncertu HATEBREED.
Držitelům našich e-ticketů budeme peníze vracet automaticky během příštího týdne.
Vrácení plateb za vstupenky zakoupené v předprodejních místech požádejte v místě předprodeje, v případě aktuálně zavřených poboček sítě Ticketmaster žádejte přes tento formulář https://help.ticketmaster.cz/hc/cs/requests/new.
———————————————————————————————–
Due to the current fast-evolving situation of COVID-19 pandemic, show of HATEBREED was cancelled.
Owners of our e-tickets will be refunded automatically within the next week.
As for hard paper tickets, these will be refunded at the respective pre-sale locations – in case of Tickemaster, pls, fill this form https://help.ticketmaster.cz/hc/cs/requests/new
 

HATEBREED loni oslavili pětadvacátiny. Letos jedou turné s Parkway Drive a na jednu akci si, aby jim nezchladla krev v žilách, odskočí 8. dubna do pražského Futura. Tahle makající a pro HC scénu významná parta okolo zpěváka Jameyho Jasty si svou cestu vyšlapala sama, otevřela dveře dalším kapelám a hlavně se pro spoustu fanoušků stala pojítkem mezi metalem a hardcorem.

Hatebreed jsou si, jako každá „velká“ kapela, vědomi, jak mají znít. Pro své metalově nabroušené pojetí hardcore cíleně zachovávají svůj typický drtivý zvuk a postupy (zapamatovatelná melodika, skočné groove riffy, čitelné tempo, razantní rytmika, sbory), přesto umí překvapit. Možná je to Jastovým ovlivněním spoluprací s Kirkem z Crowbar na deskách Kingdom of Sorrow, ale jejich houpavá výzbroj a nekompromisní Jasta s úderným projevem jakoby tím chytli druhý dech.

Pro žádnou kapelu není jednoduché jet s Hatebreed. Nikdo jistě nebude na pochybách, že kapela kádru STICK TO YOUR GUNS si s tím poradí. Jedni z nevlivnějších v melodickém hardcoru a všemi pódii protřelí jsou zárukou, že večer ve Futuru začne zostra. 

 

Vstupenky v předprodeji na: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/343

 

Zobrazit program