07/11

HOLLOW COVES / AUS, SUPPORT: PLASI

Datum: 7.11.2019
Doors: 20:00
Start: 20:45
Předprodej: 390 + poplatky na webu Futurum Music Baru, na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), GoOut.cz, Ticketmaster, Ticketportal
Cena na místě: 490 Kč

Line up:
20:00 otevíráme
20:45 Plàsi
21:30 Hollow Coves

Dynamická indie folková kapela z Austrálie, která vášnivě ráda cestuje a pozoruje svět – to jsou ​Hollow Coves, ​projekt Ryana Hendersona a Matta Carinse. Dali se dohromady v roce 2013 a od začátku oba hudebníky spojovala láska k akustické hudbě. V Praze vystupovali již několikrát, ke svému dalšímu koncertu zavítají 7. listopadu do Futurum Music Baru.

Jako své hudební vzory citují Anguse & Julii Stone, Bena Howarda nebo The Paper Kites, ale hrají svoji osobitou podobu indie folku se zemitým folkovým zvukem, akustickými melodiemi a vokálními harmoniemi. Hollow Coves jsou z Brisbane v Austrálii, kde doma poprvé nahráli své první tři skladby. Později ke svým písničkám přizvali kamaráda a producenta ​Haydena Smithe.

Jejich debutová nahrávka The Woods bodovala nejen u milionu posluchačů po celém světě, ale vyšplhala na první místo Hype Machine a programu THR Top TV Songs chart.

Vstupenky v prodeji od 21. 6. 10:00.

Zobrazit program