17/05

Holy Fuck / CA – ODLOŽENO / POSTPONED

Datum: 17.5.2020
Doors: 20:00
Start: 21:00
Předprodej: 390 Kč + poplatky na stránkách Futurum Music Bar (na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatků) a v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal
Cena na místě: 490 Kč

Koncert Holy Fuck 17. 5. ve Futuru je odložen na zatím neznámý termín, vstupenky zůstávají v platnosti. Kapela vzhledem k současné situaci odložila celé turné. Jednáme o novém termínu, jakmile budeme mít více info, dáme vědět. Předem děkujeme za pochopení.

Kanadský kvartet Holy Fuck si libuje ve výlučnosti na hudební scéně. Patnáct let si jedou to své na celkem pěti albech. Možná právě proto jsou jedním z nejvlivnějších vývozních artiklů země. Jejich taneční a širokoúhlý sound mnozí imitují, ale nikdo to neumí lépe než Holy Fuck. Přesvědčí vás o tom už 17. května ve Futuru.

Mainstream si jich sice povšiml díky hudbě k filmům Breaking Bad a Mr Robot, ale kapela přesto i nadále jde proti větru a popírá tendence být předvídatelnou tuctovou skupinou. Deleter je páté studiové album Holy Fuck, typická polyrytmická lahůdka v podání pánů Briana Borcherdta, Grahama Walshe, Matta Schulze a Matta “Punchy” McQuaida. Dostávají zde svůj hustý zvuk na vyšší úroveň, fúzují krautrockový drive a snovost deep housu, vrnící strojové perkuse a kosmický syntetický šum. Brian popisuje Deleter jako pokus částečně „nastolit mír“ s taneční hudbou populární za jeho dospívání – dospívání stráveného spíš ve společnosti BlackSabbath než Black Box.

Brian o hudbě Holy Fuck říká: „Naše hudba je pro nás jako hra, jako hodně dobrá šachová partie. V té hře objevujeme tvůrčí jiskření, euforii a katarzi. Hraní naživo je jako levitace. Tehdy si uvědomíte, že se něco děje. A je jen na vás, jestli se k nám přidáte.“

Zobrazit program