03/04

INGESTED / UK, VULVODYNIA / JAR, VCTMS / US, BOUND IN FEAR / UK – zrušeno

Datum: 3.4.2022
Doors: 19:00
Start: 20:00
Předprodej: 450 Kč na Obscure.cz a v síti Ticketmaster.cz
Cena na místě: 490 Kč
INGESTED  RUŠÍ TOUR!
Peníze za vaše Obscure e-tickety budeme vracet automaticky na vaše účty, není třeba nás v této věci kontaktovat. Pro ostatní předprodeje se prosím s refundacemi obraťte přímo na ně, budou informováni.
Děkujeme vám za pochopení a trpělivost.
Obscure team

vyjádření kapely:

„Kvůli současné nejistotě a zmatku v Evropě jsme byli nuceni zrušit naše březnové evropské turné. Je to to poslední, co jsme chtěli udělat, a bojovali jsme zuby nehty, abychom si tyto termíny udrželi, ale bohužel se nám situace vymkla z rukou a my turné nyní musíme zrušit“

Britští INGESTED oznámili další přeložení svého turné! Pro Prahu je aktuálním datem 3. duben 2022 a místo konání klub Futurum.

Změnou v line-upu je odstoupení Vale Of Pnath, které nahrazují illinoiští VCTMS.
Vaše již zakoupené vstupenky samozřejmě zůstávají v platnosti na nové datum. Pokud chcete z jakéhokoliv důvodu požádat o vrácení peněz, učiňte tak prosím nejpozději do 10. 4. 2021.
V případě našich e-ticketů pište na: filip@obscure.cz (u e-ticketů prosím nezapomeňte uvést číslo vaší objednávky). Pokud jste držiteli lístků ze sítě Goout či Ticketmaster, kontaktujte prosím přímo je.

Vstupenky v prodeji na https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/362 a v síti Ticketmaster.cz

Zastávka minulého a neuvěřitelně úspěšného turné INGESTED, kdy se poslední hlavy fanoušků vměstnaly až pod střechu Vopice, ji málem zbořila. Při jejich návratu ve společnosti jihoafrických VULVODYNIA lze očekávat jen totální destrukci, takže slam elita a jejich zhoubný večer musí do většího.

I když je Manchester znám především dvěma fotbalovými kluby, fanoušci těžkých not a do maximálního extrému posunutého odkazu kapel jako Dying Fetus, Suffocation nebo Devourment ve spojení s průmyslovým městem dobře vědí. Ano, pochází odsud dvěma ex-členy deathcorových Annotations of an Autopsy založení samozvaní králové slamu INGESTED! Tady však nejde o ego. INGESTED jsou pancéřový lis a zároveň dokonale seštelovaná cirkulárka, jejímuž diamantovému kotouči neodolá jakýkoli materiál. Jejich spojení brutálního death metalu a deathcoru vzbudilo pozornost už s prvním výlisem, ale debut „Surpassing the Boundaries of Human Suffering“ z r. 2009 jim ihned vynesl předskakování na Bonecrusher Tour. A INGESTED po dalších letech získávali na lesku, takže na jejich třetím albu „The Architect Of Extinction“ si už smlsli Century Media. A tato deska značí průlom i v Americe, kde během jednoho roku odjeli hned dvě turné: 2015 před Origin a Krisiun a 2016 v rámci Summer Slaughter před monstr lineupem Cannibal Corpse, Nile, Suffocation, Carnifex a dalšími.

Pokud se zastavíme u VULVODYNIA, je jen málo kapel, které by měly tak silně věrné stoupence. Na každém deathmetalovém koncertu potkáte někoho v jejich hadrech a pokud sami hrají, je to úplný Vulvoles. A přitom Jihoafričani nehrají, a vlastně se o to ani nesnaží, nic extra originálního, nehledají cesty, nelámou se hlavu nad tím, jak a co hrát, prostě chtějí dělat jen co nejšílenější muziku a bavit se jí. Ale když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Jihoafrické komando na poslední desce „Mod Justice“ sice dost koketuje s deathcore, ale furt má přirození (sic) talent do jednoduchého slamming brutalu vnést ty správně lobotomizující riffy a má perfektní časování, kdy je nořit do konkrétního beatu, ať jde o tupačku, kopákovou salvu nebo blast, takže se pak džnařům od jejich hudby nelehce odtrhávají uši – něco podobného se kdysi podařilo Devourment.

Zobrazit program