12/11

INTERGALACTIC LOVERS / BE, SUPPORT: LEE ANDERSON

Datum: 12.11.2017
Doors: 20:00
Start: 21:00
Předprodej: web Futurum Music Baru, pokladna Lucerna Music Baru (bez poplatků), GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal
Cena na místě: 350 Kč

Vstupenky v předprodeji od 5. 6. 10:00 za 280 Kč (+ poplatky). Na místě za 350 Kč.

První krok na cestě je vždycky ten nejtěžší – ale pro Intergalactic Lovers to je na první pohled brnkačka. Belgická čtyřka dosáhla velkých úspěchů jak doma, tak v zahraničí se svými dvěma alby, na které dostala živelnou energii svých živých koncertů a texty, které se zabývají intimnímí osobními tématy. Aktuálně mají před vydáním své třetí desky, kterou 12. listopadu představí v pražském Futurum Music Baru.

Jejich nové album je ale zas o krok napřed. První skladba ‘Between The Lines’ bude v éteru v červnu a bude to první vzorek jejich dalšího směřování.

Všechno se zdá být precizní, soustředěné – práce kapely, která má nad svou tvorbou maximální kontrolu. Zubaté kytary zdraví post-punk, to vše s nádechem melancholie, která je slyšet u Interpol, Editors, či dokonce i takových The Cure, tepající basová kytara vám zas může připomenout nejlepěí okamžiky New Order.
Halas Lary Chedraoui je v centru toho všeho, pochází z rodiny jedinečných hlasů PJ Harvey a stylů Karen O, ale i nadále si zachovává originalitu, nezávislost a vlastní přístup.

Souhra všech těchto prvků posouvá Intergalactic Lovers na albu Exhale na další, vyšší úroveň.

A aby toho nebylo málo, kapela natočila skvělý videoklip, který vzdává malý hold slavnému belgickému malíři, který se jmenoval René Magritte. Důležité cesty začínají přípravou – a tohle je perfektní první krok.

Zobrazit program