Celý program a vstupenky
30/11

Jana Uriel Kratochvílová & Iluminatica

Datum: 30.11.2022
Doors: 19:30
Start: 20:00
Cena na místě: 450,- Kč

Nad rámec obvyklých limitů konvenčního myšlení a jednání.

 

“… většina médií její výjimečnost a fenomenální zpěv asi chápe jako ohrožení ostatní konfekční hudební produkce”.

Jana Uriel Kratochvílová je jednou z nejexcentričtějších a nejdivočejších žen české hudební scény. Zpěvačka s nezaměnitelným zjevem, ale především hlasovým projevem, si i díky oblíbeným žánrovým rošádám po léta drží originální hudební rukopis.

 

“Pochopit je stejně krásné jako zpívat”

 

Zpěvačka s opravdu unikátním hlasem a světově naprosto originálním projevem, textařka a skladatelka, o které se píše a vysílá v českých médiích hlavně v souvislosti – co kde a jak odpoví nebo v jakém kostýmu vystoupí a čím zase šokuje! To podstatné podle nás a fanoušků je, že koncertuje a že má stále nové a nové skladby. Jen během poslednich tří let vydala ze skupinou Illuminati.ca alba Ruby Rose Mayhem, Trinity a Anarchy&Ecstasy, ale to už se z médií nedozvíte. Je to veliká škoda, protože její vystoupení vždy přináší něco nového a neuvěřitelně dynamického a vzrušujícího pro všechny smysly! Svým spontánním projevem, kostýmy a líčením předbíhá suverénně a neustále tuto dobu.

Spolu s bytostně přirozenou dynamickou spontánní pohybovou kulturou, mimikou, smyslem pro humor, zájmem o mystiku a filosofii přitahuje zájem lidí v Anglii, Irsku, Evropě, Japonsku a dělá nespočet rozhovorů pro světový tisk, rádia a televizní stanice i pro stále ještě nezávislý internet !

Jiří George Hrubeš – legendární bubeník, kytarista a producent, spoluzakladatel Pražského výběru a zakladatel rockové skupiny Illuminati.ca, který je společně s Uriel též i hlavním skladatelským pilířem jejich hudební tvorby. Autor hudby k písním např. Zlatý Elixír, Z Motel Rosseta, Růží Princezna, Spiritica Angelica, Srdce a instrumentální hudby na samostatných CD (Elysius, 3 In One, Nightwatch) většinou pod svým dalším uměleckým jménem Elysius.

 

Illuminati.ca  Quantum Rebel Rock

pro Vás připravila program “Mystery Tour22”, který je fúzí melodického rocku a hard-core estetiky. Vedle zbrusu nových songů z čerstvě vydaného alba Anarchy&Ecstacy, nebudou samozřejmě chybět ani takové super hity jako např. Publikum tvé jsem já, V stínu kapradiny, Růží princezna či Copánky, které představuje v nových aranžích.

Součástí je i taneční expresivní seskupení MetaDance.

 

“Kdykoliv slyším tuhle kapelu, tak mne to utvrzuje v tom, že je to naprosto fantastická kapela. To tady nemáme, to je vyjímečnej jev ! ”

Michael Kocáb

Jiří “George” Hrubeš:  drums

Jan “Poky” Pokorný: bass

Vladimir Zotov: guitar

SPOQ: sound alchemy

 

CLOUD 9

Ahoj, dobrý den. Kdyby mi někdo včera řekl, že budu poslouchat Janu Kratochvílovou, tu, co zpívala “za socáče a byla taková jiná”, tak bych se mu asi smál. Já “metalista” od 13 let (dnes 53 let) a tamtu Kratochvílovou? 🙂 No a teď koukám na Youtube, poslechl jsem si s Vámi 2 rozhovory a brada mi spadla. Nejen hudba, ale i Váš přístup k životu, zvířatům. Fakt dobrý, určitě dám nějaký koncert a ať se daří.

Martin Smrkovský

Zobrazit celý program