25/11

KADEBOSTANY

Datum: 25.11.2019
Doors: 20:00
Start: 21:00
Předprodej: 390 + poplatky na webu Futurum Music Baru, na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), GoOut.cz, Ticketmaster, Ticketportal
Cena na místě: 490 Kč

Nezpochybnitelní vládci popového impéria Kadebostany ohlašují vydání svého žánry definujícího alba nazvaného “MONUMENTAL” a 25.listopadu ho představí živě v pražském Futurum Music Baru.

Kapela Kadebostany je dílo DJ/producenta Guillaume de Kadebostanyho známého jako Prezident Kadebostánu. Písně Kadebostany dosáhly dohromady přes půl miliardy streamů na Youtube. “Castle in the Snow” získalo přes 20 milionu zhlédnutí, přes 50 milionu mělo “Early Morning Dreams”, stejně tak i “Crazy in Love”. Dalších 15 milionu pak “Mind if I Stay”.

Hudba Kadebostany zní v Playstation a mnoha filmech, jako je například francouzský trhák L’Etudiante. “Castle in the Snow” je na oficiálním playlistu hudby, která zazněla na Měsíci.

Pod zástavou konceptuální Republiky Kadebostánu získal Guillaum brzy obdiv a slávu díky jedinečné směsi pop music, originální vizuální identity a kolosálním koncertům.

Singly “Mind if I Stay”, “Castle in the Snow” nebo “Save Me” se dostaly do Top 10 ve víc než 30 zemích.

„MONUMENTAL“ je dalším úspěšným pokusem tvůrce přijít s dalším novátorským počinem. Na tomto třetím albu Guillaume de Kadebostany spolupracoval s 6 vokalisty, především s charismatickou Kristinou.

Kadebostany předkládají svou moderní vizi pop music, nejlépe svým tvůrcem popsanou jako “sofistikovaná hudba, kterou masy milují.”

Zobrazit program