22/12

Křést hoštyho + Kapitán Demo, The Moudrák, Stříbrný Rafael

Datum: 22.12.2018
Doors: 20:00
Start: 21:00
Cena na místě: tba Kč

Hošty křestuje a bude to divoké.

Feláci nám k tomu poslali tohle:

HEHEHEHEHÉÉÉÉÉÉÉÉÉ takže 22. prosince v tzv. sobotu představí v jednom a tom samém klubu v jeden jistý aka určitý den své představení nejbohatší rapper v Mléčné Dráze a úspěšný vynikatel Kapitán Demo, také zde vystoupí jeho vystoupení nejhříšnější ze všech antikristů Stříbrný Rafael, dále tam příjemné předvádění se předvede nejsofistikovanější lyricista a nejambicióznější student práv tajně známý jako The One, náš milovaný The Moudrák!

Aby toho nebylo málo, tak diamanty kovaný Gory Ruffian s jeho parťákem z nebesky nebezpečného uskupení Disco Pártysóns rozmr/dot dot dot set Trap Terror Bass Housu navazující na set Tropical Electro Funky Disco Deep Housu, kterej tam tak zlehka připošuknou.

Je třeba neopomenout na proslule zatím neznámého rapového génia a skvělého přítele Gendera, který svým očekávaným premiérovým výstupem otevře dění večera, kdy zbytek noci, po naplnění zmíněných zábav, bude ponechán spontánnímu duchu Jukeboxu a Open Micu:)

Jestli se najde čas, tak zde uskuteční svou show a pokřeštění svého debutového alba hošty, protože to jakože organizuju a bylo by to celkem faajn, tak děkuji:) Samozřejmě že tam hraju je to prostě křest mýho alba Komedikamentál, tak tam snad můžu vystoupit ne…..?…….?..??????:))))))))))))))))))) JO!

Vstup si ještě rozmyslim, ale zatim to vidim na 23089732984Z2348Z2394Z23IU4Z23IU4Z2I3U4T2I3U4T2 Kč,- (vtip, bude to dost málo/akorát)

BOJÍME SE TOHO UŽ TEĎ aka pojď mi.

Zobrazit program