29/08

Last Session w/dj Loutka

Datum: 29.8.2018
Doors: 20:00
Start: 20:00
Cena na místě: 250 Kč

Rozlučková párty s djem Loutkou se koná v návaznosti na oficiální obřad, který se uskuteční v Krematoriu Strašnice ve středu 29. srpna od 18ti hodin a dresscode není!

Párty začíná v 8 večer ve smíchovském klubu Futurum Music Bar, kde památku uctí sólo goodbye setem dj Dimitri z Amsterdamu, který pro Michala byl od počátku jeho djské kariéry velikým vzorem i inspirací.

Základní vstupné je 250,- Kč, avšak můžete přispět libovolnou vyšší částkou, vstupné v plné výši bude vloženo na transparentní účet!

Rozhodli jsme se vyhlásit sbírku na vznik a zajištění provozu pietního místa. Z prostředků vybraných na Hithitu, na Last Session party i jinde, hodláme financovat zakoupení a pronájem místa spočinutí na Vinohradském hřbitově, vytvoření náhrobku ve tvaru vinylové desky, který vznikne na základě vítězného návrhu od oslovených výtvarníků a uhradit náklady spojené s konáním smutečního obřadu ve Strašnické obřadní síni.
Všichni zúčastnění, včetně Hithitu, klubu Futurum Music Bar i dje Dimitri se na projektu podílejí bez jakýchkoli nároků na honorář.
Více info již brzy..

Zobrazit program