19/03

LEFT TO DIE / US, SUPPORT: SNĚŤ

Datum: 19.3.2023
Doors: 19:00
Start: 20:00
Předprodej: 550 Kč Obscure.cz, 594 Kč GoOut.cz

Máme tady další kapelu, co vzdává hold nesmrtelným DEATH Chucka Schuldinera. I v případě LEFT TO DIE se jedná o bývalé členy, a to basistu Terryho Butlera (Obituary, ex-Massacre ad.) a Ricka Rozze (ex-Massacre ad.), kteří se spojili se zakladateli Gruesome: zpěvákem a kytaristou Mattem Harveym (Exhumed, ex-Repulsion, ex-Death DTA (live)) a bubeníkem Gusem Ríosem (ex-Malevolent Creation ad.).

Tento scénou protřelý a hudebně zkušený kvartet se ale zaměřuje na počáteční éru Death a hraje celé album Leprosy a písně ze Scream Bloody Gore.

Terry Butler k nadcházejícímu turné prohlásil: „Je to ohromná čest hrát po tolika letech Leprosy. Je to už více než 30 let, co jsme s Rickem společně rozjeli tyhle pecky, a Matt a Gus jsou perfektní týpci, kteří se k nám na téhle cestě přidají – obrovští fanoušci Death a zabijáčtí muzikanti.“

Připravte se 100% old-school DEATH metal, který na obou zastávkách v Praze a Bratislavě doprovodí pražská SNĚŤ – vhodnější a prohnilejší support byste k rozpoutání smrti hledali horko těžko!

Zobrazit program