Celý program a vstupenky
28/04

Like A Storm / US & Devilskin / NZ

Datum: 28.4.2020
Doors: 20:00
Start: 21:00
Předprodej: 390 + poplatky na stránkách Futurum Music Bar (na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatků) a v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal
Cena na místě: 490 Kč

Metaloví Like A Storm naposledy vydali album s jedenácti hypnotickými údernými hymnami. Tahle novozélandská kapela na desce nazvané “Catacomb” napumpovala syrové emoce do polyrytmických riffů, velkolepé elektroniky a do prazákladního didgeridoo. Druhá parta z Nového Zélandu, Devilskin, oznámila vydání novinky s názvem “Be Like A River” a se svoji schopností psát písně, které mají hloubku a vášeň, vytváří přesvědčivý a neodolatelný zvuk. Obě kapely od protinožců vyráží na společné turné a 28. dubna se svou společnou tour dorazí do Futurum Music Baru.

Kapela začala hrát v roce 2009 a po neúnavném koncertování po USA vydala svůj první singl “Love The Way You Hate Me”. Ten je dostal do americké Rock Top 40 mezi nezávislé skupiny. Skladba získala sedm milionů zhlédnutí na YouTube/VEVO a šest milionů stream na Spotify.  Like A Storm vystupovali na jednom pódiu s kapelami jako Alter Bridge, Slash,Volbeat, Gojira, Ozzy Osbourne, Godsmack, Three Days Grace, Sevendust a dalšími. Vystoupili na festivalech Rock on the Range, Shiprocked!, Download, Nova Rock, Graspop Metal Meeting a dalších.

Kapela Devilskin byla založen v červnu 2010 v Hamiltonu na Novém Zélandu. Hlavní vokál zpívá Jennie Skulanderová.Její silný a přesvědčivý hlas s neomylným darem pro melodii a přitažlivá přítomnost na jevišti ji odlišuje od všech zpěváků na Novém Zélandu. Na kytaru hraje Nail, jehož kytarový um plný energie přináší do živé show skutečnou intenzitu. Na basu hrající Paul Martin je se svou agresivitou hnací silou zvuku Devilskin.

Zobrazit celý program