15/05

[:cs]Little Big (RU) PŘESUNUTO DO LUCERNA MUSIC BAR!!!!![:]

Datum: 15.5.2017
Doors: 19:00
Start: 20:00
Předprodej: náš web a goout.cz
Cena na místě: tba Kč

[:cs]

POZOR!!!

pro velký zájem je show přesunuta do LUCERNA MUSIC BAR.

Vstupenky zůstávají v platnosti – nová edice vstupenek v prodeji od středy 14 hodin za 450 + poplatky.

předprodej: http://bit.ly/LittleBigLMB

Little Big – rádi zesměšňují stereotypy o Rusku a provokují, jak to jen jde. Jejich hudební zaměření mapuje různé elektronické žánry, od ravu, přes hardstyle, až po drum ‘n‘ bass. Jejich rozmanité beaty však vždy doprovází zpěv a rapování.

Skupinu tvoří výrazná liliputánka Olympia Ivleva, noční můra kadeřníků Ilya Ilich Prusikin, Anton Boo Lissov a Sophia Tayurskaya. Skupina je často přirovnávána k jihoafrickým Die Antwoord. Jejich videoklip Big Dick vidělo na Youtube.com již 25 milionů šílenců.

Stejně kontroverzní je i videoklip k tracku Hateful Love, který je tak divný, že ho nelze ani rozumně popsat. Little Big již vystoupili loni v pražském Rock Café, které vyprodali. Tentokrát míří do Futura, kde vystoupí v pondělí 15. května.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
Little Big – first russian rave music band, who explode the dancefloors not only in Russia, but abroad. Every song, video and performance of the band is an image of social events, that occur in the world. Musicians touch actual problems of the country and stereotypes about Russia.

Real trash, a riot of color, balancing on the edge of absurdity combined with rave, powerful electronic music with the elements of hip-hop.

 [:]

Zobrazit program