18/11

LOSING BOOMBOX: PROMOE / SWE

Datum: 18.11.2019
Doors: 20:00
Start: 21:00
Předprodej: 450 + poplatky na webu Futurum Music Baru, na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), GoOut.cz, Ticketmaster, Ticketportal
Cena na místě: 550 Kč

Promoe? Znovu? A zase jinak? Přesně tak. Dost možná rekordman v počtu koncertů v Čechách z řad zahraničních rapperů – Promoe z Lootroop Rockers přijíždí 18. 11. do pražského Futurum Music Baru.

Ať už patříte mezi skalní fanoušky jeho sólo věcí nebo čtvrt století dlouhé diskografie jeho kapely Looptroop Rockers, nebo jste na něj narazili až teď, neměli byste si to nechat ujít. Bude to všechno jen ne stejné jako kdykoliv předtím. Život vás často přesvědčí, že všechno je jinak. Právě o tom je jeho nová deska a o tom bude i jeho show v pondělí ve Futuru.

 „Mí Češi mi rozumí“, může si Promoe říkat už léta. Jeho muzika tu víc než rezonuje. Jeho muzika je s místním prostředím doslova srostlá. Bez pochyb to bude platit i o jeho nejnovější desce, kterou přijíždí do Prahy představit – The Art of Losing. Čím je zvláštní? Co je jinak? Co jste od něj ještě neslyšeli? Začíná to u změny formální. Desku neprodukoval Embee, ale přesto to zůstalo v rodině. Muziku na album nedal do kupy ani nikdo další ze spřízněných duší, koho byste hledali v kolonce „beatmakers“. Pod jménem Isak’sSon totiž u bubnů najdete někoho, koho byste čekali u mikrofonu. Parťáka ve zbrani z Looptroop Rockers jménem CosMIC. Jiná je i tematická oblast, která na základech jeho zvukových ploch vyrostla.

I vítězný typ občas pukne. I neúnavný vytrvalec nakonec padne. Každý boj nejde vyhrát. A právě o tom nová deska je. O ztrácení, o přicházení. O tom, že na něco musí být dva a i když zatnete zuby a snažíte se víc, jsou situace, které nejdou přeprat silou ani ještě větší silou.

 

Zobrazit program