20/04

Messenjah – křest alba

Datum: 20.4.2019
Doors: 20:00
Start: 21:00
Předprodej: 190 + poplatky na webu Futurum Music Baru, na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), GoOut.cz, Ticketmaster, Ticketportal
Cena na místě: 250 / 290 (po 22h) Kč

Messenjah chystá k vydání své druhé album Balanc, jehož křest se skvěle trefil do konopného data 420. Účast mnoha hostů a dalších překvapení na oslavě jsou zaručena! Stále jasnější hlas domácí reggae scény vystoupí ve Futuru vůbec poprvé, a tak se moc těšíme, že právě u nás představí svou druhou dlouhohrající desku poprvé plné parádě.

MessenJahova nová deska je zamyšlená, plná optimismu, zábavy, ale i poselství. Album se jmenuje Balanc a jisté je jedno – je na co se těšit! Na desce se mísí vlivy žánrů vycházejících z reggae – od new roots přes dancehall až po grime – to všechno zastřešuje hlasově i lyrikálně multifunkční MessenJah. Každá pecka je originál, ale deska zároveň drží pevně pohromadě – MessenJah, zpěvák a rapper v jedné osobě, drží Balanc.

Jméno MessenJah je dnes dobře známé nejenom znalcům domácí reggae/dancehall scény. Hity jako Ganja je lék, Balit, Miluju Život, Podej mi ruku nebo Za obzorem, Hai Taim a Zahradnická píseň už zdomácněly napříč posluchačstvem různých žánrů. A už i funky-hiphop instro prvního zveřejněného singlu Zdrav!m, o které se postaral ostřílený beatmaker Raazyph napovídá, že MessenJah se na novém albu nebojí vyplout z pohodových vod reggae/dancehall scény dál do bouřlivějších proudů rapu. Kormidlo při tom drží suverénně pevně a tak se můžeme jenom těšit, kam až dopluje celá deska Balanc. MessenJah zdraví fans a drží Balanc!

Zobrazit program