25/05

MOIMIR PAPALESCU & THE NIHILISTS, SPECIAL GUESTS: NAUZEA ORCHESTRA, CANDY FLIP DJS – VYPRODÁNO

Datum: 25.5.2023
Doors: 19:00
Start: 20:00
Předprodej: 390 Kč na webu Futurum Music Baru a GoOut.cz

Koncert je vyprodaný, děkujeme za zájem, na místě vstupenky nebudou!

NIHILISTI SE VRACEJÍ I NA PÓDIA

Moimir Papalescu & The Nihilists v rámci svého dlouho očekávaného comebacku vydali dva nové singly a nyní zahajují koncertní činnost. 25. května vystoupí v pražském Futuru.

Skupina Moimir Papalescu & The Nihilists kombinuje elektronickou hudbu s různými hudebními styly jako electro, post-punk, disco, country, psychedelie, nebo pop. Z těchto ingrediencí pak míchá novou, výbušnou směs hypnotické taneční muziky.

Skupina v roce 2004 obdržela českou “Grammy” – cenu akademie populární hudby Anděl za první album “Analogue Voodoo”, které sklidilo obrovský úspěch.

MPATN byli ve své době vyhledávanou koncertní atrakcí a vystupovali nejen na všech významných akcích v České republice, ale uspěli i v Německu (především v Berlíně) a hráli často v dalších evropských zemích, od Rakouska až po Rumunsko. V roce 2007 kapela, na vrcholu své popularity, odehrála poslední koncerty (symbolicky se ten úplně poslední uskutečnil v rumunské metropoli Bukurešť) a poté se na dlouhou dobu odmlčela.

Její členové se mezitím věnovali svým dalším projektů a nyní je, po 15 letech, skupina zpět a po dvou singlech “Jerry the Lizard” a “Interspecies Love”, které bodovaly například v hitparádě Radia 1 “Velká Sedma”, intenzivně připravuje další hudební materiál. Hovoří se o události roku a prosakují zprávy o novém albu, které je naplánováno na podzim roku 2023. Ruku v ruce s tím dochází i obnovení koncertní činnosti, kdy kapela slibuje zahrát nejen skladby z minulých let ale především nové songy.

Nenechte si tento comeback ujít!

Zobrazit program