26/03

Nasycen – nová sestava – nové album

Datum: 26.3.2019
Doors: 19:00
Start: 20:00
Předprodej: náš web a goout.cz
Cena na místě: 150 Kč

Kapela Nasycen, významný tuzemský představitel AOR tedy „rocku pro dospělé“, vydá na první jarní den 21. března 2019 dlouho slibované nové studiové album.  Jmenovat se bude Ráno a kapela ho pokřtí v úterý 26. března v legendárním pražském klubu Futurum. Hosty večera se stanou Pink Floyd Acoustic Duo a Ester Kočičková & Moody Cat Band, která bude rovněž kmotrou nové desky.

Ráno je stylově široké, pestré a různorodé album, rozpřažené od výrazně melodických písní na pokraji pop-rocku, přes názvuky rhythm & blues i progrocku, až třeba po temnou tvrdou coververzi starší Ravenovy písně Noc končí ranou. Na produkci se podílel Damián Kučera, o generaci mladší muzikant a producent, člen kapely Skywalker. Přináší modernější, razantnější a zahraničními zkušenostmi poučený pohled na zvuk kapely. V jedné nahrávce, písni Stejně neujdeš, se na desce představuje i nová posila skupiny Jan Kubánek (bubeník severočeských Hush), který na přelomu roku nahradil dosavadního Pavla Ivanovského. Jinak sestavu nadále tvoří zpěvák, klávesista a autor drtivé většiny repertoáru Raven, kytarista Zdeněk Divoký a baskytarista Ilja Kučera ml.
První předzvěstí albové novinky se 21. února stane pilotní singl Záhady. Stejně jako v případě celé desky je jeho autorem Raven.

 

Hosté:

Ester Kočičková & Moody Cat Band

Pink Floyd Acoustic Duo

Zobrazit program