04/04

[:cs]Nekromantix /dk,us/, Rocket Dogz /cz/[:]

Datum: 4.4.2017
Doors: 19:30
Start: 20:45
Předprodej: Lucky Hazzard, Italská 28, Praha 2 (od 12.12) - 330Kč Kombo ticket - Nekromantix (4.4.2017) + Tiger Army (23.3.2017) 800Kč , TICKETSTREAM.CZ 330Kč + poplatky

[:cs]Kontrabas ve tvaru rakve.. o to sem nám dlouho jen zdálo.. jakoby Nekromantix už nikdy neměli přijet.. A hle, z hrobu se pomalu vyhrabává ohnilá zombíkova ruka a Kim Nekroman vede svou tříčlennou mord partu zpátky na bojiště živých a (ne) mrtvých. Ikona psychobilly, kapela založená v Dánsku v roce 1989, hudební obraz světa monster, vampírů a umrlců. Temná záhrobní romantika. Černý humor. Oživlý komiks a béčkový horror v jednom. Rock´n´Roll tesknej a rychlej jako punková střela Struny kontrabasu štípaj jako žihadla. Kdo by neznal master kousky jako „Who killed the chearleader“ nebo „Subculture girl“. 8 skvostných alb na hrbu a právě vychází deváté „A Symphony Of Wolf Tones & Ghost Notes“, jež budou hoši na jarním turné představovat. Dva noví členové nahodili kapele pojistky a energizující výbuch rock´n´rollu je na nové desce znát. Nekromantix nejsou skomírající duchové někde v koutě zarostlýho hřbitova. Jsou to pořád krve žiznivý bestie, co vás rozsápou na hadry a ještě vám k tomu s křivě ironickým úsměvem melancholicky zazpívají.
A když maso a krev, tak za Prahu musíme nasadit samozřejmě Rocket Dogz. Naspeedovaný psycho punk rock´n´rolly, který nám hoši házej jak psovi kost, jsou už dovedené k morbidní dokonalosti. A jak víme – Pejskové se koušou – takže čekáme pekelnou nakládačku. Uf.

NEKROMANTIX (dk/us)
www.facebook.com/Nekromantix
www.nekromantix.net

ROCKET DOGZ (cz)
www.facebook.com/therocketdogz
bandzone.cz/therocketdogz[:]

Zobrazit program