19/02

Palaye Royale /US + support

Datum: 19.2.2019
Doors: 19:00
Start: 20:00
Předprodej: náš web a goout.cz

Bratrské trio z Toronta, nyní Los Angeles. Remington Leith vokál, Sebastian Danzig kytara a Emerson Barrett bicí. Odvážní hoši, co jdou rychle na věc, sekáči, „co se u toho moc nezakecají“ a vypadají báječně.

Důraz na eleganci je cítit i v hudbě, vše je vkusné, přímo dokonalé, člověk by až řekl z/dravé, art 🙂 . Dravý, upřímný rock, kytarovka, moderní zvuk, je cítit, že kapela ví co dělá a po čem jde.

Drzý punkový vokál Remingtona Leitha, a zpěvné refrény, opírající se o plně vytíženou kytaru a bicí, při podpoře většinou osminové basy zaručují, že budete elegantně smeteni rockovou smrští s velkým hitovým potenciálem.

Payale Royale jsou sehraní, cílevědomí a útočí v plné síle. Podařilo se jim vydestilovat různé esence ze slavných hudebních období a s citem jimi okořenili moderní tempa a skladbu písní. Je to jako přípitek s anglickým džentlmenem, tu esence divokého rockabilly a glam rocku, či psychedelicky přesně vysoustružené kaluže zvuků, které se postupně formují i do těžkých riffů, kvílivá, naléhavá kytara, která nás v obláčku dýmu odvane do zlatých šedesátých či sedmdesátých, aby nás hned sejmula punkovým přelivem.

Jak by řekl klasik:“… jako nechat si vyrazit mozek z hlavy plátkem citronu obaleným kolem masivní zlaté cihly.“
Dokonalá imidž je samozřejmě součástí celkového zážitku, pánové se toho nebojí a často se vzhlíží v kameře i v zrcadle, nutno podotknout, že je na co se dívat a technologii rockstar mají v malíku.

Možná je po koncertě manažer láskyplně balí do sametových futrálů, aby zůstali navždy funkční a krásní 🙂

Zobrazit program