18/06

Powerflo (US) + City Lights (Prague) – Rock for People concerts

Datum: 18.6.2018
Doors: 19:00
Start: 20:00
Předprodej: tba
Cena na místě: tba Kč

Cypress Hill + Fear Factory + Biohazard + Downset = Superkapela Powerflo!

„Powerflo je slovo, které popisuje náš styl. Powerflo je to, když ze sebe rychle vyplivnete verše do super tvrdé hudby.“ – Ray Loranzo

Dohromady se tu loni dali zakladatel legendárních Cypress Hill Senen Reyes aka Sen Dog, dlouholetý člen legendárních hardcore-punkových downset, sólový kytarista a zpěvák Rogelio “Roy” Lozano, zpěvák a kytarista neméně věhlasných Biohazard Billy Graziadei, bývalý basista Fear Factory Christian Olde Wolbers a brazilský bubeník Fernando Schaefer. “Nemusíme už si navzájem nic dokazovat, prostě jsme dřeli jako koně, abychom posluchačům předložili naši upřímnou muziku,” říká k eponymnímu albu Powerflo, které vzbudilo poprask a zaslouženou chválu. Je tedy jisté, že i naživo bude koncert kapely, která s možná nečekaným smyslem pro humor svůj styl pojmenovala jako křížence mezi Black Sabbath, Iron Maiden a Cypress Hill, mimořádným zážitkem.

Zrod tohoto projektu můžeme nalézt 26 let zpátky na festivalu Lollapalooza v roce 1992, kde hráli Cypress Hill po boku těch největších rockových hvězd současnosti. Právě set kapely Soundgarden inspiroval Sen Doga natolik, že později založil rap metalovou kapelu SX-10. Zlom nastal v roce 2015, kdy cestou na letiště pouštěl Roy Senovi jeho dema a ten se ihned zavřel do studia, kde začal psát první materiály Powerflo a postupně dával dohromady svojí superkapelu.

Přesvědčit se o tom můžete 17. června, kdy kapela přiveze do Futura kritiky uznávanou debutovou stejnojmennou desku Powerflo.

Zobrazit program