17/12

Předvánoční bazar ve Futuru

Datum: 17.12.2016
Doors: 12:00
Start: 12:00
Cena na místě: zdarma Kč

PŘEDVÁNOČNÍ BAZAR VE FUTURU

40 prodejních míst
tetování
kadeřníci
dj’s
fajn občersvení, dobrá káva

V předvánoční atmosféře zaplníme prostor klubu Futurum bazarem.
Čeká na Vás 40 prodejních míst, tetování, dj´s, kadeřníci.
Kromě nákupu dárků je možné po celou dobu přinést vyřazené věci (oblečení, hračky, knihy, ložní prádlo, boty, kuchyňské potřeby..), které chcete darovat a poslat dál za účelem pomoci jiným.
Na své si příjdou také milovníci vintage oblečení, foodies a dobré kávy. V průběhu podzimu Vás budeme informovat o detailech a konkrétních obohacujících maličkostech. 
V případě zájmu o prodejní místo nás kontaktuje na emailu moment.bazar@gmail.com

//

Darujte přebytky ze své skříně!
Víte kam putuje textil z všudypřítomných textilních kontejnerů? Víte, že 80 procent obsahu z nich je dále využíváno na prodej do veřejných second hand obchodů?
Rádi pošlete své obnošené věci dál a toužíte po průhlednosti cíle?
Fungování a práce o.p.s. Moment Vás může navnadit na účelové zacházení s nepotřebnými věcmi v domácnosti. V rámci podzimní a zimní série takto organizovaných prodejních bazarů chceme iniciovat k dobrovolnému dárcovství textilu, který bude posléze použit pro charitativní účely.
Rádi bychom postupně navázali na tyto akce pravidelně a pomohli vytvářet sběrná místa, rozšiřovali povědomí o této možnosti a v budoucnu pro Vás otevřeli první charitativní obchod v Praze.
Na výsledky a práci o.p.s. Moment se můžete podívat na jejich fb nebo webu.
V případě , že byste rádi darovali věci již dříve, kontaktujte nás na našem emailu, popřípadě na podzimních bazarech Bazárna v kavárně Čekárna.

Zobrazit program